Bestuur

 

 

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter 

Jan van den Heuvel

06-53276215

voorzitter@sportlust46.nl

Secretaris

Dick Blonk

06-38927864  

secretaris@sportlust46.nl

Penningmeester

Jeroen Eskes

06-28022335  

penningmeester@sportlust46.nl 

Pr & Communicatie

Josien Verhoeven

06-57660294

communicatie-pr@sportlust46.nl

Commerciële zaken

Patrick Verdoold

06-28772611 

commercielezaken@sportlust46.nl

Voetbalzaken

Jochem Sneep

06-38675423

voetbalzaken@sportlust46.nl

Voetbalzaken jeugd

Ronald L ‘Ami

06-52586331

jeugdvoetbal@sportlust46.nl

Algemene zaken       

Frank van den Haselkamp 

06-31007179 

algemenezaken@sportlust46.nl

 

 

 

Organisatie senioren

 

 

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

TC A-selectie (1e en 2e)

Cees Pels

06-22540439

tc@sportlust46.nl

TC senioren overig

Sjaak van der Veen

0348-432935

sjaak.vd.veen@planet.nl

TC Dames

Jan Janssen

06-18605555

janvoetbaljanssen@hotmail.com

Teammanager Sportlust 1

Paul Alkema

06-26564193

p.alkema@live.nl

Wedstrijdsecretaris algemeen      

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken senioren

Willem Wijma 

0348-421579

 

Scheidsrechterzaken senioren

Koos Lamboo

06-46554516

kola@casema.nl

Organisatie jeugd

                              

                         

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Hoofd Opleidingen

Guus Griët

06-49705140

sportlustho@sportlust46.nl 

Technisch coördinator junioren 

vacature

 

 

Technisch coördinator pupillen 

vacature

 

 

Sectieleider       O-19

Jeffrey Bontan

06-41422925

jje.bontan@icloud.nl

Sectieleider       O-17

vacature



Sectieleider       O-15

vacature

 


Sectieleider       O-13

Henk Zuidam

06-81934359

Info@zuidamadvies.nl

Sectieleider       O-12

Henk Zuidam

06-81934359 

Info@zuidamadvies.nl

Sectieleider       O-11/O-10

Gerhart de Jong 

06-81273604 

g.a.dejong@hotmail.com

Sectieleider       O-09

Wim Weerelts

06-34173032

sportlust46f@gmail.com

Sectieleider       4 tegen 4

Sjaak Vermeulen

06-46405894

welkombijsportlust46@gmail.com

Coördinator puppies

Corrie Vermeulen

0348-421759

sportlust46puppies@gmail.com

Wedstrijdsecretaris jeugd 

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken jeugd

Lucas Gans 

06-57441733

l.gans1963@hotmail.com

 

 

 

 

Overig

 

 

 

 

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Materiaalbeheer

Jessica van den Haselkamp

06-55333965

materiaalsportlust@gmail.com

Materiaalbeheer

Mariëlle Pellikaan

06-20629671

materiaalsportlust@gmail.com

Ledenadministratie

Ronald Blonk

06-39329446 

ledenadministratie@sportlust46.nl

Contributie

Dirk van de Bovenkamp

 

contributie@sportlust46.nl

Vertrouwenspersoon

Corrie Vermeulen

06-24802515 

vpsportlust46@gmail.com  

EHBO aanspreekpunt

Marinus Rekers

06-10904134

marinusrekers@kpnmail.nl

Organisatie thuistoernooien

vacature

 

Sponsoring

Dirk van Oudenallen

06-12823021 

sponsoring@sportlust46.nl


 

 

 

 

Overig

 

 

 

 


Wedstrijdinformatie


...
Zwaluwen 30
.
...
Sportlust '46

  • 16 december 2017 aanvang 14:30 uur
  • Wedstrijdsponsor:
    .
  • SNS bank Pupil vd Week:
    .
  • Wedstrijdbal:
    .