Teampagina 7 tegen 7

Team Begeleiding


Coordinator

Bert van Duuren

sportlust7x7@gmail.com

06-24654724

Coordinator

Leen de Jong

sportlust7x7@gmail.com

06-23571543

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Albert van Halen
Arnold vd Berg
Artho Hanemeijer
Bert van Duuren
Csaba Beke
Daniel Manuputtij
Danny Koenes
Dirk Muit
Emiel Seine
Erik-Jan Koense
Gert-Jan Dijkstra
Gert-Jan Groeneveld
Harry Hesseling
Jan Wolfsheimer
Jasmin Bajric
John vd Engel
Leen de Jong
Marcel Warnaar
Marcel van Stek
Marco de Vogel
Marco vd Laan
Martien Bakhuizen
Martijn Smaling
Nick Lobe
Paul Kastelein
Richard Rook
Robert Grooters
Ronald Dekker
Stef Bijlsma
Velimir Ljubojevic
Walter Mei
Wilko Immerzeel

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

23 apr - 19:00

Sportlust '46 JO15-3 - VEP JO15-2

23 apr - 19:30

Sportlust '46 JO13-2 - Meerburg JO13-2G

24 apr - 18:00

Graaf W II VAC JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

24 apr - 20:00

Sportlust '46 7 - WDS 4

24 apr - 20:00

TOGB JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

25 apr - 18:15

Sportlust '46 JO9-5 - ASW JO9-2

25 apr - 18:30

Rijnstreek JO11-1 - Sportlust '46 JO11-4

25 apr - 18:30

Schoonhoven JO10-1 - Sportlust '46 JO10-3

25 apr - 19:00

Sportlust '46 JO12-2 - Blijdorp JO12-1

25 apr - 19:15

Sportlust '46 JO15-5 - Nieuwerkerk JO15-8

25 apr - 20:15

Jodan Boys, de 4 - Sportlust '46 3

28 apr - 08:30

Sportlust '46 JO10-6 - Aarlanderveen JO10-1

28 apr - 08:30

Sportlust '46 JO9-1 - Capelle JO9-5

28 apr - 08:30

Sportlust '46 JO10-8 - ESTO JO10-2

28 apr - 09:00

XerxesDZB JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

28 apr - 09:30

Sportlust '46 JO13-4 - Groeneweg JO13-4

28 apr - 09:30

Alphen JO10-2 - Sportlust '46 JO10-5

28 apr - 09:45

FC Oudewater JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

28 apr - 10:15

ARC JO15-3 - Sportlust '46 JO15-2

28 apr - 10:30

TAVV JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

28 apr - 10:30

Wilhelmus JO10-2 - Sportlust '46 JO10-2

28 apr - 11:00

Sportlust '46 JO12-4 - Alphense Boys JO12-4

28 apr - 11:00

Sportlust '46 JO19-4 - SPV '81 JO19-1

28 apr - 11:00

Be Fair JO13-2 - Sportlust '46 JO13-2

28 apr - 11:00

Be Fair JO11-2 - Sportlust '46 JO11-2

28 apr - 12:15

TAVV 6 - Sportlust '46 10

28 apr - 12:45

Sportlust '46 9 - FC Oudewater 7

28 apr - 12:45

Sportlust '46 5 - TAVV 4

28 apr - 13:00

VEP JO15-5 - Sportlust '46 JO15-4

28 apr - 14:30

Hazerswoudse Boys VE1 - Sportlust '46 VE1

28 apr - 14:45

Sportlust '46 8 - TAVV 5

28 apr - 14:45

Sportlust '46 12 - Siveo '60 5

28 apr - 15:45

ESTO JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

28 apr - 16:15

ARC 11 - Sportlust '46 7

28 apr - 16:15

ARC 12 - Sportlust '46 6

2 mei - 19:30

Sportlust '46 VR1 - Siveo '60 VR1

5 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-4 - ARC JO9-4

5 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-5 - WDS JO9-2

5 mei - 09:30

Sportlust '46 JO10-1 - DSO JO10-1

5 mei - 09:45

Sportlust '46 JO11-3 - VEP JO11-2

5 mei - 09:45

Schoonhoven JO11-6 - Sportlust '46 JO11-5

5 mei - 10:00

VOC JO10-6 - Sportlust '46 JO10-8

5 mei - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - Oliveo JO17-1

5 mei - 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - Zevenhoven JO13-1

5 mei - 11:00

Sportlust '46 JO19-3 - DWO JO19-3

5 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - ARC JO15-7

5 mei - 11:00

Sportlust '46 JO17-5 - Nieuwerkerk JO17-8

5 mei - 11:00

Jodan Boys, de JO15-2 - Sportlust '46 JO15-1

5 mei - 11:00

Zoetermeer, fc JO12-3 - Sportlust '46 JO12-3

5 mei - 12:15

ARC 18 - Sportlust '46 12

5 mei - 12:15

Rijnsburgse Boys JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

5 mei - 12:30

FC Oudewater 7 - Sportlust '46 9

5 mei - 12:45

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 9

5 mei - 12:45

Sportlust '46 6 - Jodan Boys, de 10

5 mei - 14:30

DONK VE1 - Sportlust '46 VE1

5 mei - 14:45

Sportlust '46 11 - Moerkapelle 4

5 mei - 14:45

Sportlust '46 8 - Alphen 1

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-4 - Voorschoten`97 JO10-5

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-6 - Olympia JO10-3

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-5 - NSV '46 JO10-1

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO11-2 - ARC JO11-3

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - FC Oudewater JO10-1

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-4 - FC Oudewater JO9-2

12 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-1 - Gouda JO9-2

12 mei - 08:30

Ter Leede JO10-1 - Sportlust '46 JO10-2

12 mei - 08:45

Woerden JO9-2 - Sportlust '46 JO9-3

12 mei - 08:45

Stompwijk'92 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

12 mei - 09:00

Groeneweg JO11-3 - Sportlust '46 JO11-3

12 mei - 09:00

Kamerik JO9-3 - Sportlust '46 JO9-5

12 mei - 09:30

Sportlust '46 JO12-1 - Blauw-Zwart JO12-1

12 mei - 09:30

Sportlust '46 JO12-3 - Jodan Boys, de JO12-4

12 mei - 09:45

Sportlust '46 JO11-4 - Rohda '76 JO11-1

12 mei - 09:45

Sportlust '46 JO11-5 - VEP JO11-3

12 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

12 mei - 09:45

Olympia JO12-2 - Sportlust '46 JO12-2

12 mei - 10:30

DONK JO15-2 - Sportlust '46 JO15-5

12 mei - 10:30

Alphen JO15-3 - Sportlust '46 JO15-4

12 mei - 10:45

Sportlust '46 JO13-4 - Olympia JO13-3

12 mei - 10:45

Sportlust '46 JO11-1 - ARC JO11-1

12 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - WDS JO15-1

12 mei - 11:00

Jodan Boys, de JO17-6 - Sportlust '46 JO17-4

12 mei - 11:15

Sportlust '46 JO15-1 - Voorschoten`97 JO15-2

12 mei - 11:15

Foreholte JO13-1G - Sportlust '46 JO13-1

12 mei - 11:30

Sportlust '46 JO17-1 - Alexandria'66 JO17-2

12 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - Capelle 3

12 mei - 11:30

VOC JO10-1 - Sportlust '46 JO10-1

12 mei - 11:45

SJZ JO19-2 - Sportlust '46 JO19-3

12 mei - 12:15

Woerden 2 - Sportlust '46 4

12 mei - 12:15

TOGB JO10-9 - Sportlust '46 JO10-8

12 mei - 12:30

Woubrugge VE2 - Sportlust '46 VE1

12 mei - 12:30

Linschoten JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

12 mei - 12:45

Sportlust '46 3 - Zwammerdam 2

12 mei - 12:45

Sportlust '46 9 - ARC 14

12 mei - 12:45

Sportlust '46 7 - CVC Reeuwijk 4

12 mei - 12:45

Sportlust '46 JO17-3 - Koudekerk JO17-1

12 mei - 13:00

TAVV 8 - Sportlust '46 12

12 mei - 13:00

Be Fair JO19-2 - Sportlust '46 JO19-4

12 mei - 13:30

Sportlust '46 JO17-5 - ARC JO17-8

12 mei - 14:30

WV-HEDW 1 - Sportlust '46 1

12 mei - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 10

Aanvang Club

25 apr - 19:30

SVC'08 JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

28 apr - 09:45

Jodan Boys, de JO10-1 - Sportlust '46 JO10-1

28 apr - 14:30

Sportlust '46 1 - Brielle, VV 1

Aanvang Club
Geen data bekend

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag

18 apr : 18:30

Sportlust '46 JO10-4 - DSO JO10-3

2 - 7

21 apr : 08:30

Graaf W II VAC JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

11 - 1

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - ESTO JO10-1

5 - 5

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - RCL JO10-1

7 - 3

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-8 - Ommoord, sv JO10-3

1 - 12

21 apr : 08:30

CVC Reeuwijk JO13-3 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 8

21 apr : 09:00

Dilettant JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

5 - 2

21 apr : 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

5 - 5

21 apr : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - VEP JO12-2

10 - 1

21 apr : 09:45

Foreholte JO10-3 - Sportlust '46 JO10-4

1 - 3

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO12-4 - Ommoord, sv JO12-2

3 - 4

21 apr : 09:45

Olympia JO11-2 - Sportlust '46 JO11-2

0 - 11

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-2

2 - 5

21 apr : 09:45

Haastrecht JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

21 apr : 10:00

Rohda '76 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

1 - 1

21 apr : 10:00

ARC JO11-5 - Sportlust '46 JO11-4

12 - 4

21 apr : 10:30

Alphense Boys JO12-2 - Sportlust '46 JO12-1

2 - 0

21 apr : 10:30

Sportlust '46 JO17-2 - Woerden JO17-2

1 - 2

21 apr : 11:00

Sportlust '46 4 - Aarlanderveen 2

5 - 0

21 apr : 11:00

Haastrecht JO11-3 - Sportlust '46 JO11-5

7 - 1

21 apr : 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - ESTO JO15-4

12 - 2

21 apr : 11:05

Sportlust '46 JO15-5 - Be Fair JO15-4

5 - 4

21 apr : 11:15

Rohda '76 6 - Sportlust '46 9

3 - 4

21 apr : 11:15

NSV '46 JO10-1 - Sportlust '46 JO10-6

15 - 0

21 apr : 11:30

DSVP 2 - Sportlust '46 2

1 - 0

21 apr : 12:00

Gouda 2 - Sportlust '46 3

3 - 3

21 apr : 12:00

TOGB JO15-3 - Sportlust '46 JO15-1

-

21 apr : 12:15

Rijnstreek 2 - Sportlust '46 7

-

21 apr : 12:30

Kickers'69 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

2 - 0

21 apr : 12:45

Sportlust '46 10 - Olympia 4

4 - 4

21 apr : 12:45

Sportlust '46 5 - Capelle 8

3 - 2

21 apr : 12:45

Sportlust '46 6 - BSC '68 7

0 - 1

21 apr : 13:00

Sportlust '46 JO19-4 - Meerburg JO19-3

1 - 2

21 apr : 13:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

2 - 1

21 apr : 14:30

Sportlust '46 1 - ARC 1

3 - 0

21 apr : 14:30

Sportlust '46 JO17-4 - Alphense Boys JO17-4

2 - 7

21 apr : 14:45

BSC '68 9 - Sportlust '46 11

2 - 3

21 apr : 14:45

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

2 - 10

21 apr : 14:45

Sportlust '46 12 - Floreant 6

8 - 3

21 apr : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - DSO JO19-1

2 - 5

21 apr : 16:15

Voorschoten`97 JO17-5 - Sportlust '46 JO17-3

2 - 3

Datum Wedstrijd Uitslag

18 apr : 18:30

Sportlust '46 JO10-4 - DSO JO10-3

2 - 7

21 apr : 08:30

Graaf W II VAC JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

11 - 1

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - ESTO JO10-1

5 - 5

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - RCL JO10-1

7 - 3

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-8 - Ommoord, sv JO10-3

1 - 12

21 apr : 08:30

CVC Reeuwijk JO13-3 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 8

21 apr : 09:00

Dilettant JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

5 - 2

21 apr : 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

5 - 5

21 apr : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - VEP JO12-2

10 - 1

21 apr : 09:45

Foreholte JO10-3 - Sportlust '46 JO10-4

1 - 3

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO12-4 - Ommoord, sv JO12-2

3 - 4

21 apr : 09:45

Olympia JO11-2 - Sportlust '46 JO11-2

0 - 11

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-2

2 - 5

21 apr : 09:45

Haastrecht JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

21 apr : 10:00

Rohda '76 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

1 - 1

21 apr : 10:00

ARC JO11-5 - Sportlust '46 JO11-4

12 - 4

21 apr : 10:30

Alphense Boys JO12-2 - Sportlust '46 JO12-1

2 - 0

21 apr : 10:30

Sportlust '46 JO17-2 - Woerden JO17-2

1 - 2

21 apr : 11:00

Sportlust '46 4 - Aarlanderveen 2

5 - 0

21 apr : 11:00

Haastrecht JO11-3 - Sportlust '46 JO11-5

7 - 1

21 apr : 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - ESTO JO15-4

12 - 2

21 apr : 11:05

Sportlust '46 JO15-5 - Be Fair JO15-4

5 - 4

21 apr : 11:15

Rohda '76 6 - Sportlust '46 9

3 - 4

21 apr : 11:15

NSV '46 JO10-1 - Sportlust '46 JO10-6

15 - 0

21 apr : 11:30

DSVP 2 - Sportlust '46 2

1 - 0

21 apr : 12:00

Gouda 2 - Sportlust '46 3

3 - 3

21 apr : 12:00

TOGB JO15-3 - Sportlust '46 JO15-1

-

21 apr : 12:15

Rijnstreek 2 - Sportlust '46 7

-

21 apr : 12:30

Kickers'69 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

2 - 0

21 apr : 12:45

Sportlust '46 10 - Olympia 4

4 - 4

21 apr : 12:45

Sportlust '46 5 - Capelle 8

3 - 2

21 apr : 12:45

Sportlust '46 6 - BSC '68 7

0 - 1

21 apr : 13:00

Sportlust '46 JO19-4 - Meerburg JO19-3

1 - 2

21 apr : 13:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

2 - 1

21 apr : 14:30

Sportlust '46 1 - ARC 1

3 - 0

21 apr : 14:30

Sportlust '46 JO17-4 - Alphense Boys JO17-4

2 - 7

21 apr : 14:45

BSC '68 9 - Sportlust '46 11

2 - 3

21 apr : 14:45

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

2 - 10

21 apr : 14:45

Sportlust '46 12 - Floreant 6

8 - 3

21 apr : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - DSO JO19-1

2 - 5

21 apr : 16:15

Voorschoten`97 JO17-5 - Sportlust '46 JO17-3

2 - 3

Datum Wedstrijd Uitslag

18 apr : 18:30

Sportlust '46 JO10-4 - DSO JO10-3

2 - 7

21 apr : 08:30

Graaf W II VAC JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

11 - 1

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - ESTO JO10-1

5 - 5

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - RCL JO10-1

7 - 3

21 apr : 08:30

Sportlust '46 JO10-8 - Ommoord, sv JO10-3

1 - 12

21 apr : 08:30

CVC Reeuwijk JO13-3 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 8

21 apr : 09:00

Dilettant JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

5 - 2

21 apr : 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

5 - 5

21 apr : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - VEP JO12-2

10 - 1

21 apr : 09:45

Foreholte JO10-3 - Sportlust '46 JO10-4

1 - 3

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO12-4 - Ommoord, sv JO12-2

3 - 4

21 apr : 09:45

Olympia JO11-2 - Sportlust '46 JO11-2

0 - 11

21 apr : 09:45

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-2

2 - 5

21 apr : 09:45

Haastrecht JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

21 apr : 10:00

Rohda '76 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

1 - 1

21 apr : 10:00

ARC JO11-5 - Sportlust '46 JO11-4

12 - 4

21 apr : 10:30

Alphense Boys JO12-2 - Sportlust '46 JO12-1

2 - 0

21 apr : 10:30

Sportlust '46 JO17-2 - Woerden JO17-2

1 - 2

21 apr : 11:00

Sportlust '46 4 - Aarlanderveen 2

5 - 0

21 apr : 11:00

Haastrecht JO11-3 - Sportlust '46 JO11-5

7 - 1

21 apr : 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - ESTO JO15-4

12 - 2

21 apr : 11:05

Sportlust '46 JO15-5 - Be Fair JO15-4

5 - 4

21 apr : 11:15

Rohda '76 6 - Sportlust '46 9

3 - 4

21 apr : 11:15

NSV '46 JO10-1 - Sportlust '46 JO10-6

15 - 0

21 apr : 11:30

DSVP 2 - Sportlust '46 2

1 - 0

21 apr : 12:00

Gouda 2 - Sportlust '46 3

3 - 3

21 apr : 12:00

TOGB JO15-3 - Sportlust '46 JO15-1

-

21 apr : 12:15

Rijnstreek 2 - Sportlust '46 7

-

21 apr : 12:30

Kickers'69 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

2 - 0

21 apr : 12:45

Sportlust '46 10 - Olympia 4

4 - 4

21 apr : 12:45

Sportlust '46 5 - Capelle 8

3 - 2

21 apr : 12:45

Sportlust '46 6 - BSC '68 7

0 - 1

21 apr : 13:00

Sportlust '46 JO19-4 - Meerburg JO19-3

1 - 2

21 apr : 13:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

2 - 1

21 apr : 14:30

Sportlust '46 1 - ARC 1

3 - 0

21 apr : 14:30

Sportlust '46 JO17-4 - Alphense Boys JO17-4

2 - 7

21 apr : 14:45

BSC '68 9 - Sportlust '46 11

2 - 3

21 apr : 14:45

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

2 - 10

21 apr : 14:45

Sportlust '46 12 - Floreant 6

8 - 3

21 apr : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - DSO JO19-1

2 - 5

21 apr : 16:15

Voorschoten`97 JO17-5 - Sportlust '46 JO17-3

2 - 3

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT
Geen data bekend
# Club GS PT
Geen data bekend