Teampagina JO17-2

Team Begeleiding


Zie JO17-1 selectie voor de samenstelling van de teams

JO17-1 en JO17-2

-

-

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Wordt nog samengesteld uit JO17-1 / 2 selectie

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

21 aug - 20:30

Sportlust 46 JO19 - Kamerik 1

25 aug - 11:15

DWO JO15 - Sportlust'46 JO15-4

25 aug - 11:30

Sportlust '46 2 - DSO 2

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-1 - Montfoort JO11-1

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-2 - Montfoort JO11-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

22 sep - 15:20

FC Oegstgeest JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

29 sep - 13:15

Sportlust '46 JO17-2 - Kickers'69 JO17-1

6 okt - 10:00

Rijnsburgse Boys JO17-2 - Sportlust '46 JO17-2

13 okt - 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

27 okt - 10:00

Koudekerk JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

3 nov - 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - Kagia JO17-1

Aanvang Club

21 aug - 20:30

Sportlust 46 JO19 - Kamerik 1

25 aug - 11:15

DWO JO15 - Sportlust'46 JO15-4

25 aug - 11:30

Sportlust '46 2 - DSO 2

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-1 - Montfoort JO11-1

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-2 - Montfoort JO11-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

1 sep - 13:00

Ommoord, sv JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

8 sep - 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - Zoetermeer, fc JO17-3

15 sep - 12:30

Linschoten JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

Aanvang Club

21 aug - 20:30

Sportlust 46 JO19 - Kamerik 1

25 aug - 11:15

DWO JO15 - Sportlust'46 JO15-4

25 aug - 11:30

Sportlust '46 2 - DSO 2

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-1 - Montfoort JO11-1

28 aug - 19:00

Sportlust '46 JO11-2 - Montfoort JO11-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Alphense Boys JO17-4

0

0

2

ARC JO17-3

0

0

3

Kagia JO17-1

0

0

4

Kickers'69 JO17-1

0

0

5

Koudekerk JO17-1

0

0

6

FC Lisse JO17-3

0

0

7

Nicolaas Boys JO17-1

0

0

8

FC Oegstgeest JO17-4

0

0

9

RCL JO17-3

0

0

10

Rijnsburgse Boys JO17-2

0

0

11

Sportlust '46 JO17-2

0

0

12

WVC JO17-1

0

0

# Club GS PT

1

Linschoten JO17-1

0

0

2

Ommoord, sv JO17-1

0

0

3

Sportlust '46 JO17-2

0

0

4

Zoetermeer, fc JO17-3

0

0