Teampagina JO19 -2

Team Begeleiding


Trainer/Coach

Bassam Assad

Bassamassad7@gmail.com

06-42821857

Leider

Carola Deurwaarder

Cdt.tekst@gmail.com

06-52637287

Leider

Rien van Eeuwijk

.

.

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Adriaan Stigter
Angelo Bontan
Bart Verdoold
Bram Kastelijn
Daan Blom
Jesse Hesseling
Joey Frankhuisen
Jonathan Feenstra
Julian Tamse
Koen van Eeuwijk
Krijn Vroege
Laurens Donselaar
Oussama Acem
Rain Wagenaar
Thomas Snijders
Tim Gerlach
Haroune en badouti
Nick Wemerman
Tenko Warmels
Youssri Abarkan

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

ESTO JO19-1

10

24

2

Floreant JO19-1

8

22

3

Bodegraven JO19-1

8

18

4

RVC '33 JO19-1

9

15

5

Linschoten JO19-1

8

13

6

VEP JO19-1

9

13

7

Cabauw JO19-1

8

9

8

Sportlust '46 JO19-2

8

7

9

Gouda JO19-1

9

7

10

ARC JO19-5

9

4

11

Jodan Boys, de JO19-3

8

3

# Club GS PT

1

Nieuwerkerk JO19-2

2

4

2

CVV Zwervers JO19-2

2

4

3

Sportlust '46 JO19-2

2

0