Teampagina Sportlust 2

Team Begeleiding


Trainer - Coach

Abdeslam Issarti

06-84596910

Elftalleider

Bram Hart

bramhart@casema.nl

06-41669335

Elftalleider

Ad Onderwater

filmfan_ja@hotmail.com

06-28832581

Assistent scheidsrechter uit

Theo de Breed

mw.de.breed@hccnet.nl

06-21226468

Assistent scheidsrechter thuis

Gerhart de Jong

.

.

Verzorger/hersteltrainer

Dennis van Vliet

vliet_dennis@live.nl

06-47396687

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Thuiswedstrijden

11.00 uur (veld 1)

Spelers


Alisena Lali
Dennis Hijkoop
Dion Rietveld
Jordi de Jong
Kevin Onderwater Gomez
Lars Smits
Leon Pol
Maarten Bruggeman
Marnix Hoogendoorn
Matthijs Inayat-Khan
Olaf de Koning
Onyx Carbin
Pieter Maat
Ramon van Drie
Sven van der Plank
Yarrik van Breukelen
Yorick Blonk

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

23 sep - 00:00

DSO 2 - Sportlust '46 2

30 sep - 11:00

Sportlust '46 2 - Be Fair 2

7 okt - 12:30

DCV 2 - Sportlust '46 2

14 okt - 11:00

Sportlust '46 2 - BVCB 3

28 okt - 12:45

Alexandria'66 3 - Sportlust '46 2

4 nov - 11:00

Sportlust '46 2 - FC 's-Gravenzande 3

11 nov - 13:00

Capelle 3 - Sportlust '46 2

18 nov - 11:00

Sportlust '46 2 - DSVP 2

25 nov - 12:00

Vitesse Delft 3 - Sportlust '46 2

2 dec - 14:15

ARC 3 - Sportlust '46 2

9 dec - 11:00

Sportlust '46 2 - Zwaluwen 3

10 feb - 15:00

BVCB 3 - Sportlust '46 2

17 feb - 11:00

Sportlust '46 2 - DCV 2

10 mrt - 15:00

FC 's-Gravenzande 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

2 sep - 00:00

FC Oudewater 2 - Sportlust '46 2

9 sep - 11:00

Sportlust '46 2 - Schoonhoven 2

16 sep - 12:15

Jodan Boys 5 - Sportlust '46 2

Aanvang Club
Geen data bekend

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Alexandria'66 3

0

0

2

ARC 3

0

0

3

Be Fair 2

0

0

4

BVCB 3

0

0

5

Capelle 3

0

0

6

DCV 2

0

0

7

DSO 2

0

0

8

DSVP 2

0

0

9

FC 's-Gravenzande 3

0

0

10

Sportlust '46 2

0

0

11

Vitesse Delft 3

0

0

12

Zwaluwen 3

0

0

# Club GS PT

1

FC Oudewater 2

0

0

2

Jodan Boys 5

0

0

3

Schoonhoven 2

0

0

4

Sportlust '46 2

0

0