Teampagina JO10-1

Team Begeleiding


Trainer/coach

Harmen Visser

Harmenvisser9@gmail.com

06-34602775

ass trainer/coach

Dave Muit

muit.kop@casema.nl

06-42003609

Leider

Rene Hamoen

Rhamoen@hotmail.com

06-57887239

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Daks Griffioen
Milan Koelman
Aline Weerelts
Boaz Tanis
Emre Altuntas
Mika Lens
Niels Hamoen
Menno vd Haselkamp

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

msv De Betrokken Spartaan JO10-2

11

29

2

TOGB JO10-1

11

26

3

DSO JO10-1

10

25

4

Nootdorp JO10-1

10

19

5

Voorschoten`97 JO10-1

11

18

6

Oosterheem JO10-1

10

16

7

Jodan Boys, de JO10-1

10

16

8

Nieuwerkerk JO10-1

11

15

9

Sportlust '46 JO10-1

11

9

10

VOC JO10-2

11

6

11

Olympia JO10-1

11

4

12

Soccer Boys JO10-1

11

4

# Club GS PT

1

Sportlust '46 JO10-1

1

3

2

Alphense Boys JO10-3

1

0