Teampagina JO10-3

Team Begeleiding


Leider

Karel Doppen

K.doppen@zonnet.nl

06-46196988

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Boet Fleming
Chinedu. Vries
Jare van Deventer
Jayno Mark
Jemuel van Laar
Jonathan Hoeflaken
Luuk Groeneveld
Melvin van Dijk
Owais Ahmad
Rafael Doppen

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Alexandria'66 JO10-1

11

29

2

VVOR JO10-1

11

26

3

Spirit JO10-1

10

22

4

CKC JO10-1

10

18

5

Nieuwerkerk JO10-2

10

16

6

Jodan Boys, de JO10-2

10

13

7

Berkel JO10-2

11

13

8

Zoetermeer, fc JO10-1

11

12

9

Sportlust '46 JO10-3

10

11

10

Hillegersberg, vv JO10-1

11

8

11

Ommoord, sv JO10-1

10

5

12

Alexandria'66 JO10-4

9

2

# Club GS PT

1

Sportlust '46 JO10-3

1

3

2

Alphense Boys JO10-4

1

0