Teampagina JO10-5

Team Begeleiding


Leider

Nelleke van Dam

Gertjan123@ziggo.nl

06-2298000

Leider

Hans van der Pest

Hansvanderp@gmail.com

06-44666884

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Anwar Moussaten
Che van der Pest
Gianni Lopez
Jasper Turkenburg
Olivier van der Burg
Rik van Dam
Sil van der Schaft
Ties van de Kasteele
Vikas Kooijman
Colin Plomp

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

NSV '46 JO10-1

11

31

2

ESTO JO10-3

11

28

3

Olympia JO10-3

11

25

4

Jodan Boys, de JO10-3

11

22

5

Aarlanderveen JO10-1

11

20

6

Alphense Boys JO10-4

11

14

7

Sportlust '46 JO10-5

11

13

8

Alphen JO10-2

11

12

9

Rohda '76 JO10-2

11

10

10

Altior JO10-1

11

10

11

VEP JO10-2

11

6

12

Sportlust '46 JO10-6

11

0

# Club GS PT

1

Alphense Boys JO10-2

3

9

2

Alphen JO10-1

3

6

3

Sportlust '46 JO10-5

3

3

4

Aarlanderveen JO10-1

3

0