Teampagina JO11-4

Team Begeleiding


Leider

Bantahi Latuny

Bantahi@hotmail.com

06-51581450‬

Leider

Maartje Kuijsten

Maartjekuijsten@hotmail.com

06-49012710

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Boris Dasselaar
Joah van Leeuwen
Tijn de Kort
Bjorn van Aart
Corne den Hartogh
Jamie vd Bosch
Luuk Visser
Matthias Versloot
Tapalane Latuny
Tristan d'Mattos

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Spirit JO11-4

11

29

2

Kamerik JO11-1

11

24

3

Schoonhoven JO11-4

11

22

4

Rijnstreek JO11-1

11

22

5

Rohda '76 JO11-1

11

19

6

Haastrecht JO11-2

11

18

7

ARC JO11-5

11

15

8

FC Oudewater JO11-3

11

9

9

Be Fair JO11-4

11

9

10

Aarlanderveen JO11-1

11

8

11

Sportlust '46 JO11-4

11

7

12

Stolwijk JO11-2

11

5

# Club GS PT

1

Blijdorp JO11-3

3

9

2

DSVP JO11-5

3

4

3

XerxesDZB JO11-6

3

3

4

Sportlust '46 JO11-4

3

1