Teampagina JO13-4

Team Begeleiding


Leider

Nando Goormachtigh

renandojunior@gmail.com

06-51996849

Leider

Claudia van de Laan

Claudiavdl51@gmail.com

06-14788002

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Illyas Arbai
Julius Veen
Marrit Bolland
Ruben Goormachtigh
Sean Balaydin
Barham Alhsso
Chahid el Atrach
Jamie Koning
Michael Drinkenburg
Nassin Orani
Roman Ibrahim
Yassine El Aissaoui

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

CVV Zwervers JO13-4

9

25

2

Nieuwerkerk JO13-7

9

22

3

Stolwijk JO13-2

9

20

4

Be Fair JO13-4

9

18

5

ARC JO13-6

9

16

6

Nieuwerkerk JO13-8

8

9

7

Gouda JO13-3

8

9

8

Sportlust '46 JO13-4

8

6

9

CVC Reeuwijk JO13-3

8

5

10

Moerkapelle JO13-2

9

4

11

Bergambacht JO13-3

8

3

# Club GS PT

1

Schoonhoven JO13-3

3

9

2

SNS JO13-1

3

4

3

Strijen JO13-2G

3

4

4

Sportlust '46 JO13-4

3

0