Teampagina JO15-2

Team Begeleiding


Trainer/coach

Jeroen Merk

Jeroenmerk87@gmail.com

06-30415512

ass trainer/coach

Tom vd Voort

Tomvdvoort@hotmail.com

06-23634194

Leider

Wouter den Dulk

Wouter.barbara@zonnet.nl

06-41101874

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Amine Hamdi
David Rooijakkers
Dawid Gajda
Jefta van Brenk
Jochem den Dulk
Marijn van Stiphout
Odhen Bello Iman
Ojani van Zuijlen
Sammy van der Werken
Sem Visser
Senna van der Voet
Stef van Aart
Thom Buurman
Yessin. Hamtaite
Zino Pattikawa

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Voorschoten`97 JO15-2

10

27

2

RCL JO15-2

10

24

3

Teylingen JO15-1

11

24

4

Rijnvogels, fc JO15-1

11

20

5

Rijnsburgse Boys JO15-2

11

17

6

Noordwijk JO15-2

9

16

7

Quick Boys JO15-3

10

15

8

Ter Leede JO15-2

10

14

9

Sportlust '46 JO15-2

10

9

10

Foreholte JO15-2

11

7

11

Katwijk JO15-2

11

4

12

Valken'68 JO15-1

10

2

# Club GS PT

1

Gouda JO15-1

3

7

2

SJZ JO15-1

3

4

3

ARC JO15-3

2

3

4

Sportlust '46 JO15-2

2

0