Teampagina Sportlust 3

Team Begeleiding


Elftalleider

Joeri Engbersen

joeri.engbersen@hotmail.nl

06-22303709

Team Informatie


Training

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Chico van Hemert
Danny van Ingen
Dennis Boeseken
Derk Kelkensberg
Ferdy Kelkensberg
Gerhart de Jong
Ingmar Uitenbogaard
Jesper Uitenbogaard
Joeri Engbersen
Jorn Uittenbogaard
Jurgen Wesseling
Leo van Dijk
Maarten Cieremans
Matthijs Noordzij
Raoul Lemoine
Rick van Hattem
Rob Bons
Robin van de Kreeke
Ronald Voorbergen
Sander van Meurs
Sjoerd vd Bovenkamp
Steven Karsemeijer
Timon Pels
Willem Graafland
Wilton Boelhouwer

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Aanvang Club

14 aug - 20:00

Sportlust 1 - De tefenstander 1

14 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

De Tegenstander 3 - De Tegenstander 4

16 aug - 20:00

Sportlust '46 2 - De Tegenstander 2

18 aug - 12:00

Winnaar 2-1 - Winnaar 2-2

18 aug - 14:30

Winnaar 1-1 - Winnaar 1-2

28 aug - 20:00

Katwijk 3 - Sportlust '46 2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Jodan Boys, de 4

20

53

2

Kagia 3

20

46

3

ARC 5

20

45

4

Be Fair 3

20

40

5

Sportlust '46 3

20

24

6

Floreant 2

20

22

7

TAVV 2

19

21

8

Zwammerdam 2

20

20

9

FC Oudewater 2

20

19

10

Koudekerk 2

20

16

11

Gouda 2

19

4

# Club GS PT

1

Zuidland 2

1

3

2

DCV 2

1

3

3

Spijkenisse 2

1

3

4

Botlek, SC 2

1

3

5

Capelle 3

1

3

6

Rijnsburgse Boys 3

1

3

7

Smitshoek 3

1

3

8

Sportlust '46 2

1

3

9

VELO 2

1

3

10

FC Lisse 3

1

3

11

Westlandia 3

1

3

12

SVC'08 2

1

3

13

Vitesse Delft 3

1

3

14

DSO 3

1

3

15

NSVV 2

1

3

16

Alexandria'66 3

1

3

17

FC 's-Gravenzande 3

1

3

18

Poortugaal 2

1

3

19

Bergambacht 2

0

0

20

HVC'10 2

1

0

21

Verburch 2

1

0

22

Zestienhoven 3

1

0

23

TAVV 2

1

0

24

Die Haghe 2

1

0

25

Berkel 2

1

0

26

DSVP 3

1

0

27

BVCB 3

1

0

28

KMD 2

1

0

29

ARC 5

1

0

30

Binnenmaas, FC 2

1

0

31

Oegstgeest 2

1

0

32

Schipluiden 2

1

0

33

Sportlust '46 3

1

0

34

VDL 2

1

0

35

Deltasport 2

1

0

36

Jodan Boys, de 3

1

0

37

HBSS 2

1

0