Afsluiting Voetbal- en Keepers Clinic

Wedstrijdinformatie


...
Zomerstop
-
...
Zomerstop

 • -
 • Wedstrijdsponsor:
  -
 • SNS bank Pupil vd Week:
  -
 • Wedstrijdbal:
  -
 • 26 september 2018 19:18

   

  Vrijdagavond 21 september was de afsluiting van onze

  Voetbal- en Keepers Clinics.

   

  Dit jaar organiseerde de Jeugdcommissie de 1e editie van een Voetbal- en Keepers Clinic. Onder leiding van Jan van Weenen, Gert Kruijs en hun trainers kregen onze Jeugdspelers een gevarieerd trainingsprogramma aangeboden. Het werd een voorproefje van hoe wij als Jeugdcommissie met onze Jeugdspelers het nieuwe seizoen in wilde gaan.


  Met een deelname van ruim 100 kinderen mogen we zeggen dat het een geweldig succes is geweest en kijken we terug op 8 geweldige trainingsavonden met veel leermomenten. Uit de evaluatie met beide hoofdtrainers kwam naar voren dat zij wekelijks de vorderingen van vele spelers ontdekten en het met heel veel plezier gedaan hebben.


  Als afsluiting willen wij iedereen bedanken die er toe bijgedragen heeft dat deze Clinics zo’n succes zijn geworden en dat er een vervolg op gaat komen is wel zeker.

  Allemaal een heel fijn en succesvol voetbal seizoen toegewenst namens,


  De Jeugdcommissie

  Guus Griët, Ronald l’Ami, Gerda Boere, Ron van den Hoek en Ronald Blonk