2 wavegoals beschikbaar gesteld door Wavegoals.nl en Daksafe BV

Wedstrijdinformatie


...
sv Oranje Wit
3 - 5
...
Sportlust '46

 • Zaterdag 18 mei 2019
 • Wedstrijdsponsor:
  .
 • SNS bank Pupil vd Week:
  .
 • Wedstrijdbal:
  .
 • 9 maart 2019 11:42

  Wavegoals.nl en Daksafe BV stellen 2 wavegoals beschikbaar aan Sportlust ‘46

  Ron van den Hoek van onze jeugdafdeling neemt de 2 beschikbare wavegoals in ontvangst. Paul Kastelein die al enige jaren actief verbonden is aan onze vereniging wist dit via zijn kanalen te regelen.  

  De Wavegoal is een nieuw gepatenteerd product en wordt op het trainingsveld gebruikt om af te werken op het doel. Je kunt een bal inspelen op de Wavegoal en deze krijg je dan vervolgens met een curve terug om daarna de bal op het doel af te werken.  De Wavegoal houdt de bal in actie en vraagt om een snelle reactie van de speler. Je kunt met de Wavegoal een mooie volley maken of oefenen voor een beter schot. Het helpt spelers van alle leeftijden en niveaus om de balvaardigheid en aanname te verbeteren, zonder hulp van andere spelers. Tevens kan je de Wavegoal gebruiken als doeltje tijdens de training of spel. Het gebruik van de wavegoal maakt een training nog leuker en interessanter !!!  

  De Wavegoals zijn voor ieder jeugdteam te gebruiken maar zoals voor alle onze materialen geldt :

  ·         gebruik de materialen waar ze voor bestemd zijn en doe er zuinig mee.

  De Jeugdcommissie wil Paul Kastelein en de sponsoren nogmaals bedanken voor dit gebaar.