Bestuur

 

 

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter 

Jan van den Heuvel

06-53276215

voorzitter@sportlust46.nl

Secretaris

Dick Blonk

06-38927864  

secretaris@sportlust46.nl

Penningmeester

Jeroen Eskes

06-28022335  

penningmeester@sportlust46.nl 

Pr & Communicatie

René Baelde

06-15860999

communicatie-pr@sportlust46.nl

Commerciële zaken

Patrick Verdoold

06-28772611 

commercielezaken@sportlust46.nl

Voetbalzaken

vacature

Voetbalzaken jeugd

Gerda Boere

06-25088106

 jeugdvoetbal@sportlust46.nl

Algemene zaken       

Frank v.d Haselkamp 

06-31007179 

algemenezaken@sportlust46.nl

 

Organisatie senioren

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

TC A-selectie (1e en 2e)

Cees Pels

06-22540439

tc@sportlust46.nl

TC senioren overig

Sjaak van der Veen

0348-432935

sjaak.vd.veen@planet.nl

TC Dames

Shannon Hoogenboom

Teammanager Sportlust 1

vacature

Wedstrijdsecretaris algemeen      

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken senioren

Koos Lamboo

06-46554516

kola@casema.nl





 

Organisatie jeugd

                              

                         

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Hoofd Jeugd Opleidingen

Guus Griët

06-49705140

guus.griet@gmail.com

Technisch Coördinator Junioren 

Ron van den Hoek

06-50288387 

tjcjunioren@sportlust46.nl

Technisch Coördinator Pupillen 

Ronald Blonk

06-39329446

tjcpupillen@sportlust46.nl

Sectieleider       JO19

Barbara de Heer

06-12086534

b.deheer@kpnplanet.nl

Sectieleider       JO17

Barbara de Heer

06-12086534

b.deheer@kpnplanet.nl

Sectieleider       JO15

Wouter den Dulk

06-41101874

wouter.dendulk@ziggo.nl

Sectieleider       JO13

Henk Zuidam

06-81934359

Info@zuidamadvies.nl

Sectieleider       JO12

Henk Zuidam

06-81934359

Info@zuidamadvies.nl

Sectieleider       JO11

Wouter den Dulk

06-41101874

wouter.dendulk@ziggo.nl

Sectieleider      JO10

Gerhart de Jong 

06-28542643

g.a.dejong@hotmail.com

Sectieleider      JO9

Gerhart de Jong 

06-28542643

g.a.dejong@hotmail.com

Sectieleider      JO8 

Gerhart de Jong 

06-28542643

g.a.dejong@hotmail.com

Sectieleider       4 tegen 4

Sjaak Vermeulen

06-46405894

welkombijsportlust46@gmail.com

Coördinator puppies

Corrie Vermeulen

0348-421759

sportlust46puppies@gmail.com

Wedstrijdsecretaris jeugd 

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken jeugd

Lucas Gans 

06-18343200

l.gans1963@hotmail.com

 

Overig

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Materiaalbeheer

Jessica vd Haselkamp

06-55333965

materiaalsportlust@gmail.com

Materiaalbeheer

vacature

Ledenadministratie

Sabina Blonk

06 48509386.

ledenadministratie@sportlust46.nl

Contributie

Dirk v.d Bovenkamp

06-81575138

contributie@sportlust46.nl

Vertrouwenspersoon

Corrie Vermeulen

06-24802515 

vpsportlust46@gmail.com  

EHBO aanspreekpunt

Marinus Rekers

06-10904134

marinusrekers@kpnmail.nl

Organisatie thuistoernooien

vacature

 

Sponsoring

Dirk van Oudenallen

06-12823021 

sponsoring@sportlust46.nl

 

 

 

 

 

Wedstrijdinformatie


...
Sportlust '46
0 - 0
...
Geinoord

  • Zaterdag 15 december 2018; 14.30 uur
  • Wedstrijdsponsor:
    Purple Haze Sound & Lights
  • SNS bank Pupil vd Week:
    Jayley Blonk
  • Wedstrijdbal:
    Stonecold Air Conditioning BV