Bestuur

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter 

Jan van den Heuvel

06-53276215

voorzitter@sportlust46.nl

Secretaris

Dick Blonk

06-38927864  

secretaris@sportlust46.nl

Penningmeester

Jeroen Eskes

06-28022335  

penningmeester@sportlust46.nl 

Pr & Communicatie

Rene Baelde

06-15860999

communicatie-pr@sportlust46.nl

Commerciële zaken

Patrick Verdoold

06-28772611 

commercielezaken@sportlust46.nl

Voetbalzaken jeugd

Michael Veenbrink

06-29272658

jeugdvoetbal@sportlust46.nl

Algemene zaken       

Henk van der Kaaden

06-27845976

algemenezaken@sportlust46.nl

Voetbalzaken senioren

Vacature

 

 

Organisatie senioren

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

TC A-selectie (1e en 2e)

Cees Pels

06-22540439

tc@sportlust46.nl

TC senioren overig

Sjaak van der Veen

0348-432935

sjaak.vd.veen@planet.nl

TC Dames

Shannon Hoogenboom

06-57561677

shannon.hoogenboom92@gmail.com

Wedstrijdsecretaris      

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken senioren

Koos Lamboo

06-46554516

kola@casema.nl

Scheidsrechterzaken jeugd

Lucas Gans 

06-18343200

l.gans1963@hotmail.com

 

Organisatie jeugd

                        

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Voetbalzaken jeugd

Michael Veenbrink

06-29272658

jeugdvoetbal@sportlust46.nl

Hoofd Jeugd Opleidingen

Guus Griët

06-49705140

guus.griet@gmail.com

Algemene zaken jeugdafdeling

Barbara de Heer

secretariaatjeugd@sportlust46.nl

Onderbouw JO8 t/m JO12

Gerhart de Jong

06-28542643

onderbouw@sportlust46.nl

Middenbouw JO13 t/m JO15

Martijn Schot

06-42719772

middenbouw@sportlust46.nl

Bovenbouw JO16 t/m JO19

Wouter den Dulk

06-41101874

bovenbouw@sportlust46.nl

Coördinator puppies

Corrie Vermeulen

0348-421759

sportlust46puppies@gmail.com

Wedstrijdsecretaris  

Kees Pouw

06-40191869

keespouw@ziggo.nl

Scheidsrechterzaken jeugd

Lucas Gans 

06-18343200

l.gans1963@hotmail.com

 

 

 

Overig

 

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Materiaalbeheer

Henk van der Kaaden

06-27845976

materiaal@sportlust46.nl

Materiaalbeheer

Bram Hart

06-41669335

materiaal@sportlust46.nl

Materiaalbeheer

Gerhart de Jong

06-28542643

materiaal@sportlust46.nl

Ledenadministratie

Dick Blonk

06-38927864

ledenadministratie@sportlust46.nl

Contributie

Dirk van de Bovenkamp

06-81575138

contributie@sportlust46.nl

Vertrouwenspersoon

Corrie Vermeulen

06-24802515 

vpsportlust46@gmail.com  

EHBO aanspreekpunt

Marinus Rekers

06-10904134

marinusrekers@kpnmail.nl

Organisatie thuistoernooien

vacature

 

Sponsoring

Dirk van Oudenallen

06-12823021 

sponsoring@sportlust46.nl

 

Wedstrijdinformatie


...
Sportlust '46
3 - 1
...
Achilles Veen

  • zaterdag 7 december 2019 14.30 uur
  • Wedstrijdsponsor:
    BluePrint Automation
  • Pretfabriek Pupil vd Week:
    Jorim van Bodegraven
  • Wedstrijdbal:
    Friendly's Cafetaria