Teampagina 7 tegen 7

Team Begeleiding


Coordinator

Bert van Duuren

sportlust7x7@gmail.com

06-24654724

Coordinator

Leen de Jong

sportlust7x7@gmail.com

06-23571543

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Arnold vd Berg
Artho Hanemeijer
Bert van Duuren
Csaba Beke
Danny Koenes
Dirk Muit
Erik-Jan Koense
Gert-Jan Groeneveld
Harry Hesseling
Hilbert Muijt
Jan Wolfsheimer
Jasmin Bajric
Jos Heijmans
Koos van Eijk
Leen de Jong
Leo van Beekum
Marcel van Stek
Marco vd Laan
Martien Bakhuizen
Nick Lobe
Piet Kasius
Ronald Dekker
Stef Bijlsma
Velimir Ljubojevic

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp

1 mei - 19:30

Antibarbari VR3 - Sportlust '46 VR1

B

4 mei - 08:45

Cabauw JO11-2 - Sportlust '46 JO11-5

R

4 mei - 09:00

Bernardus JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

R

4 mei - 09:00

S.V. Kickers'69 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

R

4 mei - 09:00

Stolwijk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-4

R

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

R

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - DSVP JO10-3

R

4 mei - 11:00

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

R

4 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

R

4 mei - 11:45

Sportlust '46 JO17-1 - Oliveo JO17-1

R

4 mei - 12:00

SVH JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

R

4 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

R

4 mei - 13:00

Sportlust '46 3 - FC Oudewater 2

R

4 mei - 14:00

Zwervers, IJVV de JO15-4 - Sportlust '46 JO15-4

R

4 mei - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

R

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

R

4 mei - 14:30

Woubrugge JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

R

4 mei - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Spakenburg JO19-1

R

6 mei - 19:00

Sportlust '46 JO13-2 - RVC '33 JO13-1

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - VEP JO8-2

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - ASC JO12-2

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - Schoonhoven JO10-2

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-4 - XerxesDZB JO12-3

R

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - ARC JO10-9M

R

11 mei - 09:00

Hazerswoudse Boys JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

R

11 mei - 09:00

MMO JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

R

11 mei - 09:30

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

R

11 mei - 09:30

Zevenhoven JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

R

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-4 - CVV Zwervers JO13-3

R

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Schoonhoven JO9-3

R

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - Be Fair JO8-3

R

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - Nieuwerkerk JO8-10

R

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Bergambacht JO8-2

R

11 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO10-6 - Sportlust '46 JO10-5

R

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-5 - Cabauw JO11-2

R

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-6 - Be Fair JO11-4

R

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO13-2 - DSO JO13-2

R

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-1

R

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

R

11 mei - 10:00

Groeneweg JO13-4 - Sportlust '46 JO13-3

R

11 mei - 10:00

ARC JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

R

11 mei - 10:45

Sportlust '46 JO11-2 - Katwijk JO11-1

R

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - Zwervers, IJVV de JO15-4

R

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO9-4 - Spirit JO9-2

R

11 mei - 11:15

ONA JO11-1 - Sportlust '46 JO11-4

R

11 mei - 11:15

ONA JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

R

11 mei - 11:15

Olympia JO15-2 - Sportlust '46 JO15-3

R

11 mei - 11:30

Sportlust '46 4 - WDS 2

R

11 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

R

11 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - Feyenoord, sc 2

R

11 mei - 11:30

Sportlust '46 JO15-2 - Jodan Boys, de JO15-4

R

11 mei - 11:30

Houten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

R

11 mei - 11:30

Nieuwkoop JO8-4 - Sportlust '46 JO8-6

R

11 mei - 11:45

Floreant JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

R

11 mei - 12:15

Sportlust '46 JO15-1 - VVSB JO15-1

R

11 mei - 12:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

R

11 mei - 12:30

Wilhelmus JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

R

11 mei - 12:45

Jodan Boys, de VR2 - Sportlust '46 VR1

R

11 mei - 13:00

Sportlust '46 JO19-3 - Stolwijk JO19-1

R

11 mei - 13:00

DSO JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

R

11 mei - 13:00

Alphia JO12-1 - Sportlust '46 JO12-5

R

11 mei - 13:15

Sportlust '46 6 - Jodan Boys, de 10

R

11 mei - 13:15

Sportlust '46 JO17-3 - Be Fair JO17-2

R

11 mei - 14:15

Jodan Boys, de 4 - Sportlust '46 3

R

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

R

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

R

11 mei - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 8

R

11 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

R

11 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Be Fair 7

R

11 mei - 15:00

Nieuwerkerk 6 - Sportlust '46 9

R

11 mei - 15:00

Bergambacht JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

R

11 mei - 17:00

Kamerik 2 - Sportlust '46 5

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-4 - Swift Boys JO9-1

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-5 - Nicolaas Boys JO9-2

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-2 - FC Oudewater JO9-1

R

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-3 - SJZ JO9-1

R

18 mei - 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

R

18 mei - 08:30

Jodan Boys, de JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

R

18 mei - 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

R

18 mei - 08:30

Woubrugge JO10-2 - Sportlust '46 JO10-1

R

18 mei - 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

R

18 mei - 08:45

Rohda '76 JO9-2 - Sportlust '46 JO9-6

R

18 mei - 09:00

Alphense Boys JO9-1 - Sportlust '46 JO9-1

R

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - Bergambacht JO10-1

R

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-5 - Schoonhoven JO10-4

R

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Sportlust '46 JO8-5

R

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-1 - Jodan Boys, de JO8-2

R

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

R

18 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

R

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

R

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

R

18 mei - 10:00

WDS JO10-2 - Sportlust '46 JO10-3

R

18 mei - 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

R

18 mei - 10:00

ARC JO8-1 - Sportlust '46 JO8-2

R

18 mei - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

R

18 mei - 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

R

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

R

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO8-6 - UVS JO8-6

R

Aanvang Club

1 mei - 19:30

Antibarbari VR3 - Sportlust '46 VR1

4 mei - 08:45

Cabauw JO11-2 - Sportlust '46 JO11-5

4 mei - 09:00

Bernardus JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

4 mei - 09:00

S.V. Kickers'69 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

4 mei - 09:00

Stolwijk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-4

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - DSVP JO10-3

4 mei - 11:00

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

4 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

4 mei - 11:45

Sportlust '46 JO17-1 - Oliveo JO17-1

4 mei - 12:00

SVH JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

4 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

4 mei - 13:00

Sportlust '46 3 - FC Oudewater 2

4 mei - 14:00

Zwervers, IJVV de JO15-4 - Sportlust '46 JO15-4

4 mei - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

4 mei - 14:30

Woubrugge JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

4 mei - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Spakenburg JO19-1

6 mei - 19:00

Sportlust '46 JO13-2 - RVC '33 JO13-1

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - VEP JO8-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - ASC JO12-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - Schoonhoven JO10-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-4 - XerxesDZB JO12-3

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - ARC JO10-9M

11 mei - 09:00

Hazerswoudse Boys JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

11 mei - 09:00

MMO JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

11 mei - 09:30

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

11 mei - 09:30

Zevenhoven JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-4 - CVV Zwervers JO13-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Schoonhoven JO9-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - Be Fair JO8-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - Nieuwerkerk JO8-10

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Bergambacht JO8-2

11 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO10-6 - Sportlust '46 JO10-5

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-5 - Cabauw JO11-2

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-6 - Be Fair JO11-4

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO13-2 - DSO JO13-2

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-1

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

11 mei - 10:00

Groeneweg JO13-4 - Sportlust '46 JO13-3

11 mei - 10:00

ARC JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

11 mei - 10:45

Sportlust '46 JO11-2 - Katwijk JO11-1

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - Zwervers, IJVV de JO15-4

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO9-4 - Spirit JO9-2

11 mei - 11:15

ONA JO11-1 - Sportlust '46 JO11-4

11 mei - 11:15

ONA JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

11 mei - 11:15

Olympia JO15-2 - Sportlust '46 JO15-3

11 mei - 11:30

Sportlust '46 4 - WDS 2

11 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

11 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - Feyenoord, sc 2

11 mei - 11:30

Sportlust '46 JO15-2 - Jodan Boys, de JO15-4

11 mei - 11:30

Houten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

11 mei - 11:30

Nieuwkoop JO8-4 - Sportlust '46 JO8-6

11 mei - 11:45

Floreant JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

11 mei - 12:15

Sportlust '46 JO15-1 - VVSB JO15-1

11 mei - 12:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

11 mei - 12:30

Wilhelmus JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

11 mei - 12:45

Jodan Boys, de VR2 - Sportlust '46 VR1

11 mei - 13:00

Sportlust '46 JO19-3 - Stolwijk JO19-1

11 mei - 13:00

DSO JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

11 mei - 13:00

Alphia JO12-1 - Sportlust '46 JO12-5

11 mei - 13:15

Sportlust '46 6 - Jodan Boys, de 10

11 mei - 13:15

Sportlust '46 JO17-3 - Be Fair JO17-2

11 mei - 14:15

Jodan Boys, de 4 - Sportlust '46 3

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

11 mei - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 8

11 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

11 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Be Fair 7

11 mei - 15:00

Nieuwerkerk 6 - Sportlust '46 9

11 mei - 15:00

Bergambacht JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

11 mei - 17:00

Kamerik 2 - Sportlust '46 5

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-4 - Swift Boys JO9-1

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-5 - Nicolaas Boys JO9-2

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-2 - FC Oudewater JO9-1

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-3 - SJZ JO9-1

18 mei - 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

18 mei - 08:30

Jodan Boys, de JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

18 mei - 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

18 mei - 08:30

Woubrugge JO10-2 - Sportlust '46 JO10-1

18 mei - 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

18 mei - 08:45

Rohda '76 JO9-2 - Sportlust '46 JO9-6

18 mei - 09:00

Alphense Boys JO9-1 - Sportlust '46 JO9-1

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - Bergambacht JO10-1

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-5 - Schoonhoven JO10-4

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Sportlust '46 JO8-5

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-1 - Jodan Boys, de JO8-2

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

18 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

18 mei - 10:00

WDS JO10-2 - Sportlust '46 JO10-3

18 mei - 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

18 mei - 10:00

ARC JO8-1 - Sportlust '46 JO8-2

18 mei - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

18 mei - 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO8-6 - UVS JO8-6

Aanvang Club

1 mei - 19:30

Antibarbari VR3 - Sportlust '46 VR1

4 mei - 08:45

Cabauw JO11-2 - Sportlust '46 JO11-5

4 mei - 09:00

Bernardus JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

4 mei - 09:00

S.V. Kickers'69 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

4 mei - 09:00

Stolwijk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-4

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Katwijk JO13-1

4 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - DSVP JO10-3

4 mei - 11:00

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

4 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

4 mei - 11:45

Sportlust '46 JO17-1 - Oliveo JO17-1

4 mei - 12:00

SVH JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

4 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

4 mei - 13:00

Sportlust '46 3 - FC Oudewater 2

4 mei - 14:00

Zwervers, IJVV de JO15-4 - Sportlust '46 JO15-4

4 mei - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

4 mei - 14:30

Woubrugge JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

4 mei - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Spakenburg JO19-1

6 mei - 19:00

Sportlust '46 JO13-2 - RVC '33 JO13-1

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - VEP JO8-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - ASC JO12-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-2 - Schoonhoven JO10-2

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-4 - XerxesDZB JO12-3

11 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - ARC JO10-9M

11 mei - 09:00

Hazerswoudse Boys JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

11 mei - 09:00

MMO JO9-1 - Sportlust '46 JO9-5

11 mei - 09:30

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

11 mei - 09:30

Zevenhoven JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-4 - CVV Zwervers JO13-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Schoonhoven JO9-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - Be Fair JO8-3

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - Nieuwerkerk JO8-10

11 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Bergambacht JO8-2

11 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO10-6 - Sportlust '46 JO10-5

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-5 - Cabauw JO11-2

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-6 - Be Fair JO11-4

11 mei - 10:00

Sportlust '46 JO13-2 - DSO JO13-2

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO8-2 - Sportlust '46 JO8-1

11 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

11 mei - 10:00

Groeneweg JO13-4 - Sportlust '46 JO13-3

11 mei - 10:00

ARC JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

11 mei - 10:45

Sportlust '46 JO11-2 - Katwijk JO11-1

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-4 - Zwervers, IJVV de JO15-4

11 mei - 11:00

Sportlust '46 JO9-4 - Spirit JO9-2

11 mei - 11:15

ONA JO11-1 - Sportlust '46 JO11-4

11 mei - 11:15

ONA JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

11 mei - 11:15

Olympia JO15-2 - Sportlust '46 JO15-3

11 mei - 11:30

Sportlust '46 4 - WDS 2

11 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

11 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - Feyenoord, sc 2

11 mei - 11:30

Sportlust '46 JO15-2 - Jodan Boys, de JO15-4

11 mei - 11:30

Houten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

11 mei - 11:30

Nieuwkoop JO8-4 - Sportlust '46 JO8-6

11 mei - 11:45

Floreant JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

11 mei - 12:15

Sportlust '46 JO15-1 - VVSB JO15-1

11 mei - 12:15

Zwervers, IJVV de JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

11 mei - 12:30

Wilhelmus JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

11 mei - 12:45

Jodan Boys, de VR2 - Sportlust '46 VR1

11 mei - 13:00

Sportlust '46 JO19-3 - Stolwijk JO19-1

11 mei - 13:00

DSO JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

11 mei - 13:00

Alphia JO12-1 - Sportlust '46 JO12-5

11 mei - 13:15

Sportlust '46 6 - Jodan Boys, de 10

11 mei - 13:15

Sportlust '46 JO17-3 - Be Fair JO17-2

11 mei - 14:15

Jodan Boys, de 4 - Sportlust '46 3

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

11 mei - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 8

11 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

11 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Be Fair 7

11 mei - 15:00

Nieuwerkerk 6 - Sportlust '46 9

11 mei - 15:00

Bergambacht JO17-3 - Sportlust '46 JO17-5

11 mei - 17:00

Kamerik 2 - Sportlust '46 5

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-4 - Swift Boys JO9-1

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-5 - Nicolaas Boys JO9-2

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-2 - FC Oudewater JO9-1

18 mei - 08:30

Sportlust '46 JO9-3 - SJZ JO9-1

18 mei - 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

18 mei - 08:30

Jodan Boys, de JO10-4 - Sportlust '46 JO10-4

18 mei - 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

18 mei - 08:30

Woubrugge JO10-2 - Sportlust '46 JO10-1

18 mei - 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

18 mei - 08:45

Rohda '76 JO9-2 - Sportlust '46 JO9-6

18 mei - 09:00

Alphense Boys JO9-1 - Sportlust '46 JO9-1

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-2 - Bergambacht JO10-1

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO10-5 - Schoonhoven JO10-4

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-4 - Sportlust '46 JO8-5

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-1 - Jodan Boys, de JO8-2

18 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

18 mei - 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

18 mei - 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

18 mei - 10:00

WDS JO10-2 - Sportlust '46 JO10-3

18 mei - 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

18 mei - 10:00

ARC JO8-1 - Sportlust '46 JO8-2

18 mei - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

18 mei - 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

18 mei - 11:00

Sportlust '46 JO8-6 - UVS JO8-6

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp

16 apr. : 20:00

Jodan Boys - Sportlust '46

2 - 0

B

17 apr. : 20:00

Sportlust '46 VR1 - Lekkerkerk VR1

5 - 0

B

20 apr. : 11:00

Sportlust '46 JO11-4 - XerxesDZB JO11-5G

2 - 12

R

20 apr. : 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

3 - 4

R

20 apr. : 11:45

Heinenoord 2 - Sportlust '46 2

3 - 1

R

20 apr. : 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

1 - 4

R

Datum Wedstrijd Uitslag

16 apr. : 20:00

Jodan Boys - Sportlust '46

2 - 0

17 apr. : 20:00

Sportlust '46 VR1 - Lekkerkerk VR1

5 - 0

20 apr. : 11:00

Sportlust '46 JO11-4 - XerxesDZB JO11-5G

2 - 12

20 apr. : 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

3 - 4

20 apr. : 11:45

Heinenoord 2 - Sportlust '46 2

3 - 1

20 apr. : 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

1 - 4

Datum Wedstrijd Uitslag

16 apr. : 20:00

Jodan Boys - Sportlust '46

2 - 0

17 apr. : 20:00

Sportlust '46 VR1 - Lekkerkerk VR1

5 - 0

20 apr. : 11:00

Sportlust '46 JO11-4 - XerxesDZB JO11-5G

2 - 12

20 apr. : 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

3 - 4

20 apr. : 11:45

Heinenoord 2 - Sportlust '46 2

3 - 1

20 apr. : 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

1 - 4

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT
Geen data bekend
# Club GS PT
Geen data bekend