Teampagina 7 tegen 7

Team Begeleiding


Coordinator

Bert van Duuren

sportlust7x7@gmail.com

06-24654724

Coordinator

Leen de Jong

sportlust7x7@gmail.com

06-23571543

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Arnold vd Berg
Artho Hanemeijer
Bert van Duuren
Csaba Beke
Danny Koenes
Dirk Muit
Erik-Jan Koense
Gert-Jan Groeneveld
Harry Hesseling
Hilbert Muijt
Jan Wolfsheimer
Jasmin Bajric
Jos Heijmans
Koos van Eijk
Leen de Jong
Leo van Beekum
Marcel van Stek
Marco vd Laan
Martien Bakhuizen
Nick Lobe
Piet Kasius
Ronald Dekker
Stef Bijlsma
Velimir Ljubojevic

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp

18 dec. - 20:00

Sportlust '46 - DBGC 1

B

22 dec. - 10:30

Haastrecht JO8-2 - Sportlust '46 JO8-5

R

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

R

12 jan. - 09:45

Spirit JO10-1 - Sportlust '46 JO10-1

R

12 jan. - 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 11

R

12 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - MSV '71 VR1

B

19 jan. - 08:45

Rohda '76 JO10-2 - Sportlust '46 JO10-5

R

19 jan. - 10:00

Sportlust '46 JO10-1 - Nieuwerkerk JO10-1

R

19 jan. - 12:30

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

R

19 jan. - 14:30

VEP 2 - Sportlust '46 4

R

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

R

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

R

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 4 - Zevenhoven 3

R

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 2 - Spijkenisse 2

R

26 jan. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 11

R

26 jan. - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

R

26 jan. - 12:30

Sportlust '46 5 - Schoonhoven 3

R

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 6 - Rijnstreek 2

R

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 8 - NSV '46 4

R

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

R

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

R

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 9 - DCV 7

R

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

R

26 jan. - 15:30

Rohda '76 4 - Sportlust '46 10

R

2 feb. - 08:30

XerxesDZB 2 - Sportlust '46 2

R

2 feb. - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

R

2 feb. - 11:30

PKC'85 2 - Sportlust '46 9

R

2 feb. - 11:45

Floreant 2 - Sportlust '46 3

R

2 feb. - 12:00

NSV '46 2 - Sportlust '46 4

R

2 feb. - 12:30

WDS 3 - Sportlust '46 5

R

2 feb. - 13:00

Sportlust '46 8 - TAVV 6

R

2 feb. - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 11

R

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

R

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - ARC VR2

R

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 10 - Moordrecht 2

R

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

R

2 feb. - 16:15

Moerkapelle 4 - Sportlust '46 6

R

9 feb. - 08:30

Forum Sport JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

R

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 4 - Siveo '60 2

R

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 2 - MVV '27 2

R

9 feb. - 11:30

Nootdorp VR1 - Sportlust '46 VR1

R

9 feb. - 12:00

BSC '68 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

R

9 feb. - 12:30

Sportlust '46 5 - CVC Reeuwijk 3

R

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 6 - DSO 12

R

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 3 - Be Fair 3

R

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

R

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

R

9 feb. - 14:30

Schoonhoven 4 - Sportlust '46 8

R

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 11 - ARC 14

R

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 9 - Ommoord, sv 6

R

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Meern De JO19-1

R

9 feb. - 16:30

Spirit 9 - Sportlust '46 10

R

16 feb. - 08:30

Smitshoek 2 - Sportlust '46 2

R

16 feb. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - RKAVV Jo13-1G

R

16 feb. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - XerxesDZB JO17-1

R

16 feb. - 12:00

Alphia 2 - Sportlust '46 4

R

16 feb. - 12:00

Koudekerk 2 - Sportlust '46 3

R

16 feb. - 12:45

CVC Reeuwijk 4 - Sportlust '46 6

R

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

R

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

R

16 feb. - 16:45

Nieuwland ASC JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

R

23 feb. - 14:30

Linschoten 3 - Sportlust '46 6

R

2 mrt. - 12:30

Spirit 2 - Sportlust '46 2

R

9 mrt. - 10:00

Graaf W II VAC JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

R

9 mrt. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - Zoetermeer, fc JO17-1

R

9 mrt. - 11:00

Schoonhoven 5 - Sportlust '46 10

R

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 4 - CVC Reeuwijk 2

R

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

R

9 mrt. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

R

9 mrt. - 12:00

Brielle, VV 2 - Sportlust '46 2

R

9 mrt. - 12:00

TAVV 2 - Sportlust '46 3

R

9 mrt. - 12:30

Sportlust '46 5 - Rohda '76 3

R

9 mrt. - 14:15

ARC 12 - Sportlust '46 6

R

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 11 - TAVV 6

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 9 - CVV Zwervers 3

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - Siveo '60 VR1

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Victoria JO19-1

R

16 mrt. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Noordwijk JO13-1

R

16 mrt. - 11:30

Sportlust '46 2 - Neptunus-Schiebroek 2

R

16 mrt. - 12:00

Woubrugge VR1 - Sportlust '46 VR1

R

16 mrt. - 12:30

Vriendenschaar JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

R

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 6 - Olympia 1

R

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

R

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 3 - Zevenhoven 2

R

16 mrt. - 13:00

Alexandria'66 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-1

R

16 mrt. - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

R

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

R

16 mrt. - 14:30

Schoonhoven 6 - Sportlust '46 9

R

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

R

16 mrt. - 15:00

Sportlust '46 10 - Olympia 2

R

16 mrt. - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

R

16 mrt. - 16:15

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

R

Aanvang Club

18 dec. - 20:00

Sportlust '46 - DBGC 1

22 dec. - 10:30

Haastrecht JO8-2 - Sportlust '46 JO8-5

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

12 jan. - 09:45

Spirit JO10-1 - Sportlust '46 JO10-1

12 jan. - 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 11

12 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - MSV '71 VR1

19 jan. - 08:45

Rohda '76 JO10-2 - Sportlust '46 JO10-5

19 jan. - 10:00

Sportlust '46 JO10-1 - Nieuwerkerk JO10-1

19 jan. - 12:30

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

19 jan. - 14:30

VEP 2 - Sportlust '46 4

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 4 - Zevenhoven 3

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 2 - Spijkenisse 2

26 jan. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 11

26 jan. - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

26 jan. - 12:30

Sportlust '46 5 - Schoonhoven 3

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 6 - Rijnstreek 2

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 8 - NSV '46 4

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 9 - DCV 7

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

26 jan. - 15:30

Rohda '76 4 - Sportlust '46 10

2 feb. - 08:30

XerxesDZB 2 - Sportlust '46 2

2 feb. - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

2 feb. - 11:30

PKC'85 2 - Sportlust '46 9

2 feb. - 11:45

Floreant 2 - Sportlust '46 3

2 feb. - 12:00

NSV '46 2 - Sportlust '46 4

2 feb. - 12:30

WDS 3 - Sportlust '46 5

2 feb. - 13:00

Sportlust '46 8 - TAVV 6

2 feb. - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 11

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - ARC VR2

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 10 - Moordrecht 2

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

2 feb. - 16:15

Moerkapelle 4 - Sportlust '46 6

9 feb. - 08:30

Forum Sport JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 4 - Siveo '60 2

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 2 - MVV '27 2

9 feb. - 11:30

Nootdorp VR1 - Sportlust '46 VR1

9 feb. - 12:00

BSC '68 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

9 feb. - 12:30

Sportlust '46 5 - CVC Reeuwijk 3

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 6 - DSO 12

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 3 - Be Fair 3

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

9 feb. - 14:30

Schoonhoven 4 - Sportlust '46 8

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 11 - ARC 14

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 9 - Ommoord, sv 6

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Meern De JO19-1

9 feb. - 16:30

Spirit 9 - Sportlust '46 10

16 feb. - 08:30

Smitshoek 2 - Sportlust '46 2

16 feb. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - RKAVV Jo13-1G

16 feb. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - XerxesDZB JO17-1

16 feb. - 12:00

Alphia 2 - Sportlust '46 4

16 feb. - 12:00

Koudekerk 2 - Sportlust '46 3

16 feb. - 12:45

CVC Reeuwijk 4 - Sportlust '46 6

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

16 feb. - 16:45

Nieuwland ASC JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

23 feb. - 14:30

Linschoten 3 - Sportlust '46 6

2 mrt. - 12:30

Spirit 2 - Sportlust '46 2

9 mrt. - 10:00

Graaf W II VAC JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

9 mrt. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - Zoetermeer, fc JO17-1

9 mrt. - 11:00

Schoonhoven 5 - Sportlust '46 10

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 4 - CVC Reeuwijk 2

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

9 mrt. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

9 mrt. - 12:00

Brielle, VV 2 - Sportlust '46 2

9 mrt. - 12:00

TAVV 2 - Sportlust '46 3

9 mrt. - 12:30

Sportlust '46 5 - Rohda '76 3

9 mrt. - 14:15

ARC 12 - Sportlust '46 6

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 11 - TAVV 6

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 9 - CVV Zwervers 3

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - Siveo '60 VR1

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Victoria JO19-1

16 mrt. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Noordwijk JO13-1

16 mrt. - 11:30

Sportlust '46 2 - Neptunus-Schiebroek 2

16 mrt. - 12:00

Woubrugge VR1 - Sportlust '46 VR1

16 mrt. - 12:30

Vriendenschaar JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 6 - Olympia 1

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 3 - Zevenhoven 2

16 mrt. - 13:00

Alexandria'66 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-1

16 mrt. - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

16 mrt. - 14:30

Schoonhoven 6 - Sportlust '46 9

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

16 mrt. - 15:00

Sportlust '46 10 - Olympia 2

16 mrt. - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

16 mrt. - 16:15

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

Aanvang Club

18 dec. - 20:00

Sportlust '46 - DBGC 1

22 dec. - 10:30

Haastrecht JO8-2 - Sportlust '46 JO8-5

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

12 jan. - 09:45

Spirit JO10-1 - Sportlust '46 JO10-1

12 jan. - 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 11

12 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - MSV '71 VR1

19 jan. - 08:45

Rohda '76 JO10-2 - Sportlust '46 JO10-5

19 jan. - 10:00

Sportlust '46 JO10-1 - Nieuwerkerk JO10-1

19 jan. - 12:30

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

19 jan. - 14:30

VEP 2 - Sportlust '46 4

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 4 - Zevenhoven 3

26 jan. - 11:30

Sportlust '46 2 - Spijkenisse 2

26 jan. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 11

26 jan. - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

26 jan. - 12:30

Sportlust '46 5 - Schoonhoven 3

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 6 - Rijnstreek 2

26 jan. - 13:00

Sportlust '46 8 - NSV '46 4

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 9 - DCV 7

26 jan. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

26 jan. - 15:30

Rohda '76 4 - Sportlust '46 10

2 feb. - 08:30

XerxesDZB 2 - Sportlust '46 2

2 feb. - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

2 feb. - 11:30

PKC'85 2 - Sportlust '46 9

2 feb. - 11:45

Floreant 2 - Sportlust '46 3

2 feb. - 12:00

NSV '46 2 - Sportlust '46 4

2 feb. - 12:30

WDS 3 - Sportlust '46 5

2 feb. - 13:00

Sportlust '46 8 - TAVV 6

2 feb. - 14:30

Floreant 4 - Sportlust '46 11

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - ARC VR2

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 10 - Moordrecht 2

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

2 feb. - 16:15

Moerkapelle 4 - Sportlust '46 6

9 feb. - 08:30

Forum Sport JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 4 - Siveo '60 2

9 feb. - 11:30

Sportlust '46 2 - MVV '27 2

9 feb. - 11:30

Nootdorp VR1 - Sportlust '46 VR1

9 feb. - 12:00

BSC '68 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

9 feb. - 12:30

Sportlust '46 5 - CVC Reeuwijk 3

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 6 - DSO 12

9 feb. - 13:00

Sportlust '46 3 - Be Fair 3

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

9 feb. - 14:30

Schoonhoven 4 - Sportlust '46 8

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 11 - ARC 14

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 9 - Ommoord, sv 6

9 feb. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Meern De JO19-1

9 feb. - 16:30

Spirit 9 - Sportlust '46 10

16 feb. - 08:30

Smitshoek 2 - Sportlust '46 2

16 feb. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - RKAVV Jo13-1G

16 feb. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - XerxesDZB JO17-1

16 feb. - 12:00

Alphia 2 - Sportlust '46 4

16 feb. - 12:00

Koudekerk 2 - Sportlust '46 3

16 feb. - 12:45

CVC Reeuwijk 4 - Sportlust '46 6

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

16 feb. - 16:45

Nieuwland ASC JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

23 feb. - 14:30

Linschoten 3 - Sportlust '46 6

2 mrt. - 12:30

Spirit 2 - Sportlust '46 2

9 mrt. - 10:00

Graaf W II VAC JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

9 mrt. - 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - Zoetermeer, fc JO17-1

9 mrt. - 11:00

Schoonhoven 5 - Sportlust '46 10

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 4 - CVC Reeuwijk 2

9 mrt. - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

9 mrt. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

9 mrt. - 12:00

Brielle, VV 2 - Sportlust '46 2

9 mrt. - 12:00

TAVV 2 - Sportlust '46 3

9 mrt. - 12:30

Sportlust '46 5 - Rohda '76 3

9 mrt. - 14:15

ARC 12 - Sportlust '46 6

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 11 - TAVV 6

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 9 - CVV Zwervers 3

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - Siveo '60 VR1

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Victoria JO19-1

16 mrt. - 09:00

Sportlust '46 JO13-1 - Noordwijk JO13-1

16 mrt. - 11:30

Sportlust '46 2 - Neptunus-Schiebroek 2

16 mrt. - 12:00

Woubrugge VR1 - Sportlust '46 VR1

16 mrt. - 12:30

Vriendenschaar JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 6 - Olympia 1

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 8 - Sportlust '46 11

16 mrt. - 13:00

Sportlust '46 3 - Zevenhoven 2

16 mrt. - 13:00

Alexandria'66 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-1

16 mrt. - 14:15

ARC 7 - Sportlust '46 4

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

16 mrt. - 14:30

Schoonhoven 6 - Sportlust '46 9

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

16 mrt. - 15:00

Sportlust '46 10 - Olympia 2

16 mrt. - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

16 mrt. - 16:15

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp

15 dec. : 08:45

Siveo '60 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-6

10 - 0

R

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-4 - S.V. Kickers'69 JO11-1

3 - 3

R

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-5 - WDS JO11-1

1 - 9

R

15 dec. : 09:30

RVC '33 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-3

0 - 2

R

15 dec. : 10:00

Nootdorp JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

-

B

15 dec. : 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - DSO JO11-1

2 - 12

B

15 dec. : 11:00

Be Fair JO13-3 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

R

15 dec. : 11:30

Sportlust '46 2 - SHO 2

2 - 1

R

15 dec. : 12:15

Jodan Boys, de JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

-

R

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 4 - Woerden 2

3 - 1

R

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 11 - Sportlust '46 8

4 - 5

R

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 JO19-2 - Stolwijk JO19-1

5 - 2

B

15 dec. : 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

5 - 0

R

15 dec. : 14:30

DSO 8 - Sportlust '46 7

0 - 4

R

15 dec. : 15:00

Lekkerkerk 5 - Sportlust '46 9

12 - 1

R

Datum Wedstrijd Uitslag

15 dec. : 08:45

Siveo '60 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-6

10 - 0

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-4 - S.V. Kickers'69 JO11-1

3 - 3

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-5 - WDS JO11-1

1 - 9

15 dec. : 09:30

RVC '33 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-3

0 - 2

15 dec. : 10:00

Nootdorp JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

-

15 dec. : 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - DSO JO11-1

2 - 12

15 dec. : 11:00

Be Fair JO13-3 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

15 dec. : 11:30

Sportlust '46 2 - SHO 2

2 - 1

15 dec. : 12:15

Jodan Boys, de JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

-

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 4 - Woerden 2

3 - 1

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 11 - Sportlust '46 8

4 - 5

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 JO19-2 - Stolwijk JO19-1

5 - 2

15 dec. : 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

5 - 0

15 dec. : 14:30

DSO 8 - Sportlust '46 7

0 - 4

15 dec. : 15:00

Lekkerkerk 5 - Sportlust '46 9

12 - 1

Datum Wedstrijd Uitslag

15 dec. : 08:45

Siveo '60 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-6

10 - 0

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-4 - S.V. Kickers'69 JO11-1

3 - 3

15 dec. : 09:30

Sportlust '46 JO11-5 - WDS JO11-1

1 - 9

15 dec. : 09:30

RVC '33 JO11-1 - Sportlust '46 JO11-3

0 - 2

15 dec. : 10:00

Nootdorp JO9-1 - Sportlust '46 JO9-2

-

15 dec. : 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - DSO JO11-1

2 - 12

15 dec. : 11:00

Be Fair JO13-3 - Sportlust '46 JO13-3

1 - 2

15 dec. : 11:30

Sportlust '46 2 - SHO 2

2 - 1

15 dec. : 12:15

Jodan Boys, de JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

-

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 4 - Woerden 2

3 - 1

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 11 - Sportlust '46 8

4 - 5

15 dec. : 12:30

Sportlust '46 JO19-2 - Stolwijk JO19-1

5 - 2

15 dec. : 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

5 - 0

15 dec. : 14:30

DSO 8 - Sportlust '46 7

0 - 4

15 dec. : 15:00

Lekkerkerk 5 - Sportlust '46 9

12 - 1

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT
Geen data bekend
# Club GS PT
Geen data bekend