Teampagina 7 tegen 7

Team Begeleiding


Coordinator

Bert van Duuren

sportlust7x7@gmail.com

06-24654724

Coordinator

Leen de Jong

sportlust7x7@gmail.com

06-23571543

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Arnold vd Berg
Artho Hanemeijer
Bert van Duuren
Csaba Beke
Danny Koenes
Dirk Muit
Erik-Jan Koense
Gert-Jan Groeneveld
Harry Hesseling
Hilbert Muijt
Jan Wolfsheimer
Jasmin Bajric
Jos Heijmans
Koos van Eijk
Leen de Jong
Leo van Beekum
Marcel van Stek
Marco vd Laan
Martien Bakhuizen
Nick Lobe
Piet Kasius
Ronald Dekker
Stef Bijlsma
Velimir Ljubojevic

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp
Geen data bekend
Aanvang Club
Geen data bekend
Aanvang Club
Geen data bekend

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-1

3 - 5

R

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-1 - TOGB JO11-1

3 - 5

R

13 okt : 08:30

Excelsior R. JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

3 - 1

R

13 okt : 09:00

WDS JO12-1 - Sportlust '46 JO12-4

17 - 0

R

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-5 - Alphia JO12-2

6 - 4

R

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - Olympia JO12-1

1 - 2

R

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO11-6 - VEP JO11-3

1 - 15

R

13 okt : 09:30

Soccer Boys JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

14 - 3

R

13 okt : 09:45

Alphen JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

2 - 5

R

13 okt : 10:00

VEP JO11-2 - Sportlust '46 JO11-4

4 - 5

R

13 okt : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - BVCB JO17-1

0 - 1

R

13 okt : 10:45

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 5

R

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Hazerswoudse Boys JO15-1

3 - 2

R

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - FC Oudewater JO13-2

7 - 0

R

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

2 - 1

R

13 okt : 11:00

Alphense Boys JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

16 - 0

R

13 okt : 11:30

Sportlust '46 4 - Jodan Boys, de 7

0 - 3

R

13 okt : 11:30

Foreholte JO13-1G - Sportlust '46 JO13-1

3 - 2

R

13 okt : 12:00

Zwammerdam JO17-1 - Sportlust '46 JO17-5

6 - 0

R

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

R

13 okt : 12:15

ARC JO19-8 - Sportlust '46 JO19-3

2 - 2

R

13 okt : 12:30

Sportlust '46 5 - Linschoten 2

3 - 1

R

13 okt : 12:30

RVC '33 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

6 - 0

R

13 okt : 12:30

Jodan Boys, de 12 - Sportlust '46 10

3 - 9

R

13 okt : 12:45

Sportlust '46 JO15-1 - ARC JO15-2

4 - 2

R

13 okt : 13:00

Sportlust '46 3 - Zwammerdam 2

3 - 2

R

13 okt : 13:00

Sportlust '46 9 - SDV 5

2 - 2

R

13 okt : 13:30

Gouda 5 - Sportlust '46 6

6 - 0

R

13 okt : 14:30

S.V. Kickers'69 JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

7 - 1

R

13 okt : 14:30

Jodan Boys, de JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

5 - 3

R

13 okt : 14:30

SVL 1 - Sportlust '46

0 - 6

R

13 okt : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Hooglanderveen JO19-1

5 - 0

R

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

3 - 6

R

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VR1 - DWO VR2

7 - 1

R

13 okt : 15:00

Alphense Boys 4 - Sportlust '46 11

2 - 7

R

13 okt : 16:00

Rohda '76 5 - Sportlust '46 8

0 - 5

R

16 okt : 20:00

Zwammerdam JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

3 - 2

R

Datum Wedstrijd Uitslag

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-1

3 - 5

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-1 - TOGB JO11-1

3 - 5

13 okt : 08:30

Excelsior R. JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

3 - 1

13 okt : 09:00

WDS JO12-1 - Sportlust '46 JO12-4

17 - 0

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-5 - Alphia JO12-2

6 - 4

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - Olympia JO12-1

1 - 2

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO11-6 - VEP JO11-3

1 - 15

13 okt : 09:30

Soccer Boys JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

14 - 3

13 okt : 09:45

Alphen JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

2 - 5

13 okt : 10:00

VEP JO11-2 - Sportlust '46 JO11-4

4 - 5

13 okt : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - BVCB JO17-1

0 - 1

13 okt : 10:45

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 5

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Hazerswoudse Boys JO15-1

3 - 2

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - FC Oudewater JO13-2

7 - 0

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

2 - 1

13 okt : 11:00

Alphense Boys JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

16 - 0

13 okt : 11:30

Sportlust '46 4 - Jodan Boys, de 7

0 - 3

13 okt : 11:30

Foreholte JO13-1G - Sportlust '46 JO13-1

3 - 2

13 okt : 12:00

Zwammerdam JO17-1 - Sportlust '46 JO17-5

6 - 0

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

13 okt : 12:15

ARC JO19-8 - Sportlust '46 JO19-3

2 - 2

13 okt : 12:30

Sportlust '46 5 - Linschoten 2

3 - 1

13 okt : 12:30

RVC '33 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

6 - 0

13 okt : 12:30

Jodan Boys, de 12 - Sportlust '46 10

3 - 9

13 okt : 12:45

Sportlust '46 JO15-1 - ARC JO15-2

4 - 2

13 okt : 13:00

Sportlust '46 3 - Zwammerdam 2

3 - 2

13 okt : 13:00

Sportlust '46 9 - SDV 5

2 - 2

13 okt : 13:30

Gouda 5 - Sportlust '46 6

6 - 0

13 okt : 14:30

S.V. Kickers'69 JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

7 - 1

13 okt : 14:30

Jodan Boys, de JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

5 - 3

13 okt : 14:30

SVL 1 - Sportlust '46

0 - 6

13 okt : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Hooglanderveen JO19-1

5 - 0

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

3 - 6

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VR1 - DWO VR2

7 - 1

13 okt : 15:00

Alphense Boys 4 - Sportlust '46 11

2 - 7

13 okt : 16:00

Rohda '76 5 - Sportlust '46 8

0 - 5

16 okt : 20:00

Zwammerdam JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

3 - 2

Datum Wedstrijd Uitslag

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-3 - Gouda JO11-1

3 - 5

13 okt : 08:30

Sportlust '46 JO11-1 - TOGB JO11-1

3 - 5

13 okt : 08:30

Excelsior R. JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

3 - 1

13 okt : 09:00

WDS JO12-1 - Sportlust '46 JO12-4

17 - 0

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-5 - Alphia JO12-2

6 - 4

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO12-2 - Olympia JO12-1

1 - 2

13 okt : 09:30

Sportlust '46 JO11-6 - VEP JO11-3

1 - 15

13 okt : 09:30

Soccer Boys JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3

14 - 3

13 okt : 09:45

Alphen JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

2 - 5

13 okt : 10:00

VEP JO11-2 - Sportlust '46 JO11-4

4 - 5

13 okt : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - BVCB JO17-1

0 - 1

13 okt : 10:45

ESTO JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

4 - 5

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Hazerswoudse Boys JO15-1

3 - 2

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - FC Oudewater JO13-2

7 - 0

13 okt : 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

2 - 1

13 okt : 11:00

Alphense Boys JO17-3 - Sportlust '46 JO17-3

16 - 0

13 okt : 11:30

Sportlust '46 4 - Jodan Boys, de 7

0 - 3

13 okt : 11:30

Foreholte JO13-1G - Sportlust '46 JO13-1

3 - 2

13 okt : 12:00

Zwammerdam JO17-1 - Sportlust '46 JO17-5

6 - 0

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

13 okt : 12:15

ARC JO19-8 - Sportlust '46 JO19-3

2 - 2

13 okt : 12:30

Sportlust '46 5 - Linschoten 2

3 - 1

13 okt : 12:30

RVC '33 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-3

6 - 0

13 okt : 12:30

Jodan Boys, de 12 - Sportlust '46 10

3 - 9

13 okt : 12:45

Sportlust '46 JO15-1 - ARC JO15-2

4 - 2

13 okt : 13:00

Sportlust '46 3 - Zwammerdam 2

3 - 2

13 okt : 13:00

Sportlust '46 9 - SDV 5

2 - 2

13 okt : 13:30

Gouda 5 - Sportlust '46 6

6 - 0

13 okt : 14:30

S.V. Kickers'69 JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

7 - 1

13 okt : 14:30

Jodan Boys, de JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

5 - 3

13 okt : 14:30

SVL 1 - Sportlust '46

0 - 6

13 okt : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - Hooglanderveen JO19-1

5 - 0

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

3 - 6

13 okt : 15:00

Sportlust '46 VR1 - DWO VR2

7 - 1

13 okt : 15:00

Alphense Boys 4 - Sportlust '46 11

2 - 7

13 okt : 16:00

Rohda '76 5 - Sportlust '46 8

0 - 5

16 okt : 20:00

Zwammerdam JO19-1 - Sportlust '46 JO19-2

3 - 2

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT
Geen data bekend
# Club GS PT
Geen data bekend