Teampagina Sportlust 2

Team Begeleiding


Trainer - Coach

Jorn van Staa

-

-

Team manager

Bram Hart

bramhart@casema.nl

06-41669335

Assistent scheidsrechter

Theo de Breed

Tdebreed@casema.nl

06-21226468

Verzorger/hersteltrainer

Dennis van Vliet

vliet_dennis@live.nl

06-47396687

Conditietrainer

Otto vd Wijngaard

-

-

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Thuiswedstrijden

11.30 uur (veld 1)

Spelers


Yordi Spoelder
Achraf Merroun
Ayrton Bankerson
Hamoon Lali
Jelle van Hattum
Jordi de Jong
Marnix Hoogendoorn
Matthijs Inayat-Khan
Mohamed Mazouz
Niels de Haan
Olaf de Koning
Rafie Lalout
Ramon van Drie
Rens Geersing
Soufian Boumanjal
Stan de Groot
Stijn de Groot
Sven van der Plank
Tim Hoogendijk

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp
Geen data bekend
Aanvang Club
Geen data bekend
Aanvang Club
Geen data bekend

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

R

Datum Wedstrijd Uitslag

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

Datum Wedstrijd Uitslag

13 okt : 12:15

ARC 2 - Sportlust '46 2

0 - 2

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Sportlust '46 2

4

9

2

Feyenoord, sc 2

4

8

3

XerxesDZB 2

4

8

4

Smitshoek 2

4

8

5

Spirit 2

4

7

6

Heinenoord 2

4

6

7

Neptunus-Schiebroek 2

4

5

8

SHO 2

4

5

9

Spijkenisse 2

4

5

10

BVCB 3

4

4

11

MVV '27 2

4

3

12

Kethel Spaland, vv 2

4

2

13

ARC 2

4

2

14

Brielle, VV 2

4

1

# Club GS PT

1

GDA 2

1

3

2

Alexandria'66 3

0

0

3

Be Fair 2

0

0

4

Berkel 2

0

0

5

DBGC 2

0

0

6

DoCoS 2

0

0

7

DWO 2

0

0

8

Excelsior M. 2

0

0

9

Feyenoord, sc 2

0

0

10

Forum Sport 2

0

0

11

GHVV'13 2

0

0

12

FC 's-Gravenzande 2

0

0

13

Hellevoetsluis 2

0

0

14

Jodan Boys, de 2

0

0

15

Jodan Boys, de 3

0

0

16

Jodan Boys, de 4

0

0

17

Katwijk 2

0

0

18

Koudekerk 3

0

0

19

FC Lisse 2

0

0

20

LYRA 2

0

0

21

LYRA 4

0

0

22

Meerburg 2

0

0

23

Noordwijk 2

0

0

24

Nootdorp 2

0

0

25

Oud-Beijerland 2

0

0

26

Quick Boys 3

0

0

27

Quick Boys 4

0

0

28

RCL 2

0

0

29

Rhoon 2

0

0

30

Rijnmond Hoogvliet Sport 2

0

0

31

Rijnvogels, fc 3

0

0

32

RVVH 3

0

0

33

RVVH 2

0

0

34

Rijnsburgse Boys 3

0

0

35

Scheveningen 2

0

0

36

Scheveningen 3

0

0

37

Schipluiden 2

0

0

38

SHO 5

0

0

39

Smitshoek 3

0

0

40

Smitshoek 4

0

0

41

Smitshoek 2

0

0

42

Soccer Boys 2

0

0

43

Spijkenisse 2

0

0

44

Sportlust '46 2

0

0

45

Valken'68 3

0

0

46

VDL 2

0

0

47

Vitesse Delft 2

0

0

48

Voorschoten`97 2

0

0

49

VVOR 2

0

0

50

Westlandia 3

0

0

51

Westlandia 2

0

0

52

XerxesDZB 2

0

0

53

Zuidland 2

0

0

54

Zwaluwen 2

0

0

55

Werve, Te 2

1

0