Teampagina Veteranen 1

Team Begeleiding


Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Abdel Ouazizi
Albert van Dijk
Arjan Hijkoop
Arjan Rijneveld
Bas Ravenstein
Bert Hijkoop
Danny Hasselbaink
Ferdinand Floor
Frank van Dijl
Frits van der Wagt
Hans Kool
Jan-Willem van Hemert
Jeroen Eskes
Jeroen Ravestein
Marco Floor
Piet Kasius
Rene van Drie
Ronald Blonk
Ruud Kroon
Sander Rouw
Wiebe Blok
Wilko Immerzeel
Wim van Vliet

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

R

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

R

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

R

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

R

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

R

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

R

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

R

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

R

6 apr. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

R

13 apr. - 12:00

Koudekerk VE1 - Sportlust '46 VE1

R

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

R

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

R

18 mei - 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

R

25 mei - 14:30

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

R

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

R

Aanvang Club

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

6 apr. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

13 apr. - 12:00

Koudekerk VE1 - Sportlust '46 VE1

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

18 mei - 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

25 mei - 14:30

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

Aanvang Club

22 dec. - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

19 jan. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan. - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

2 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

9 feb. - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

16 feb. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

9 mrt. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

16 mrt. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

6 apr. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

13 apr. - 12:00

Koudekerk VE1 - Sportlust '46 VE1

4 mei - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

11 mei - 14:30

Linschoten VE1 - Sportlust '46 VE1

18 mei - 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

25 mei - 14:30

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Moerkapelle VE1

11

31

2

Soccer Boys VE2

11

27

3

ARC VE1

12

24

4

DONK VE2

11

22

5

Rijnstreek VE1

11

21

6

Linschoten VE1

11

21

7

PKC'85 VE3

11

14

8

Woubrugge VE2

12

14

9

Koudekerk VE1

11

11

10

Sportlust '46 VE1

11

11

11

Gouda VE1

10

9

12

Be Fair VE1

11

9

13

Hazerswoudse Boys VE1

10

6

14

FC Oudewater VE1

11

3

# Club GS PT

1

sv Poortugaal VE1

3

6

2

Sportlust '46 VE1

3

6

3

BZC / Zuiderpark VE3

3

4

4

Forum Sport VE2

3

1