KNVB uitslagen

Wedstrijdinformatie


...
Sportlust '46
0 - 2
...
vv Duno

  • zaterdag 12 oktober 14.30 uur
  • Wedstrijdsponsor:
    Chalet.nl
  • Pretfabriek Pupil vd Week:
    Djayah Ponnudarai
  • Wedstrijdbal:
    Van der Vooren Glasatelier
  • Uitslagen deze week

    Aanvang Team Thuis Team uit Uitslag
    2019-10-12 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 Sportlust '46 JO13-1 0 - 2
    Info
    2019-10-12 08:45 DONK MO13-1 Sportlust '46 MO13-1 3 - 4
    Info
    2019-10-12 09:00 Barendrecht JO14-4G Sportlust '46 JO14-4 3 - 1
    Info
    2019-10-12 09:00 Moerkapelle JO14-2 Sportlust '46 JO14-2 1 - 14
    Info
    2019-10-12 09:00 WDS JO12-1 Sportlust '46 JO12-5 16 - 1
    Info
    2019-10-12 09:30 NSV '46 JO11-1 Sportlust '46 JO11-2 12 - 1
    Info
    2019-10-12 09:45 Sportlust '46 JO14-3 RKDEO JO14-4 9 - 0
    Info
    2019-10-12 09:45 Sportlust '46 JO11-4 Rohda '76 JO11-2 4 - 6
    Info
    2019-10-12 09:45 Sportlust '46 JO12-6 Nieuwkoop JO12-2 6 - 1
    Info
    2019-10-12 10:00 Sparta (AV) 2 Sportlust '46 3 2 - 4
    Info
    2019-10-12 10:15 Sportlust '46 JO17-1 Stolwijk JO17-1 10 - 2
    Info
    2019-10-12 10:30 Kamerik JO11-1 Sportlust '46 JO11-3 7 - 2
    Info
    2019-10-12 11:00 Sportlust '46 JO13-3 FC Oudewater JO13-2 1 - 9
    Info
    2019-10-12 11:00 Sportlust '46 JO12-4 Nieuwkoop JO12-1 4 - 6
    Info
    2019-10-12 11:00 Sportlust '46 JO13-2 Alphen JO13-1 3 - 0
    Info
    2019-10-12 11:00 Sportlust '46 JO11-1 Schoonhoven JO11-1 5 - 6
    Info
    2019-10-12 11:45 Sportlust '46 2 Berkel 2 3 - 0
    Info
    2019-10-12 11:45 Voorschoten`97 JO16-1 Sportlust '46 JO16-1 0 - 3
    Info
    2019-10-12 12:00 LRC JO19-1 Sportlust '46 JO19-1 5 - 1
    Info
    2019-10-12 12:00 SPV '81 JO15-1 Sportlust '46 JO15-2 3 - 2
    Info
    2019-10-12 12:15 FC Oegstgeest JO14-1 Sportlust '46 JO14-1 4 - 4
    Info
    2019-10-12 12:30 Sportlust '46 VE1 Alphia VE2 2 - 1
    Info
    2019-10-12 12:30 Sportlust '46 JO16-2 Meerburg JO16-3 16 - 1
    Info
    2019-10-12 12:45 Sportlust '46 JO15-1 ONA JO15-1 12 - 0
    Info
    2019-10-12 12:45 Sportlust '46 9 ARC 15 6 - 0
    Info
    2019-10-12 13:00 Sportlust '46 6 WDS 3 3 - 1
    Info
    2019-10-12 14:00 Gouda VE1 Sportlust '46 VE2 4 - 1
    Info
    2019-10-12 14:15 ARC 5 Sportlust '46 4 4 - 3
    Info
    2019-10-12 14:30 Sportlust '46 DUNO D 0 - 2
    Info
    2019-10-12 14:30 Zevenhoven 4 Sportlust '46 11 4 - 4
    Info
    2019-10-12 15:00 Sportlust '46 JO19-3 BSC '68 JO19-3 2 - 5
    Info
    2019-10-12 15:00 Sportlust '46 VR1 Forum Sport VR1 0 - 6
    Info
    2019-10-12 15:00 Sportlust '46 8 Aarlanderveen 3 7 - 0
    Info
    2019-10-12 15:00 DSO JO19-4 Sportlust '46 JO19-2 2 - 1
    Info
    2019-10-12 15:00 DOSR 2 Sportlust '46 10 3 - 3
    Info
    2019-10-12 15:45 Rohda '76 8 Sportlust '46 12 4 - 3
    Info
    2019-10-12 16:15 FC Oudewater JO17-3 Sportlust '46 JO17-2 1 - 2
    Info